wrapper

 

آگهی فراخوان برای شناسایی و ارزیابی  بمنظور برگزاری مناقصه تامین نیروی انسانی

 
 

شرکت سیمان ممتازان کرمان در نظر دارد پیمانکاران واجد شرایط جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز برای امور خدمات، بارگیرخانه و فضای سبز،  مقیم شهر کرمان را   شناسایی و ارزیابی و مناقصه مربوطه را بین پیمانکاران دارای شرایط زیر برگزار نماید.علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری از طریق تماس با شماره 33370561-034داخلی-1902آقای مهندس کارور و یا با مراجعه به آدرس اینترنتی www.momtazancement.com  اقدام نمایند.

  • رتبه پیمانکاری مورد نیاز 1 تا 5
  • سوابق کاری مرتبط حداقل 8 سال
  • رزومه کاری شامل: ارائه تصویر قراردادهای مرتبط در 8 سال گذشته، رضایت نامه کارفرمایان قبلی، ارائه حداقل دو قرارداد تامین نیروی انسانی در یک سال که مجموع نیروهای موضوع قرارداد حداقل80 نفر باشد.
  • گردش مالی در 8 سال گذشته.
  • رونوشت اساسنامه و آگهی آخرین تغییرات شرکت.

واجدین شرایط می توانند با در دست داشتن مدارک فوق حداکثر تا پایان وقت اداری 30 اردیبهشت ماه1399 به نشانی کرمان: کیلومتر 32 بزرگراه کرمانرفسنجان، کارخانه سیمان ممتازان، امور قراردادها مراجعه نموده و مدارک مورد نیاز را تحویل نمایند.

 

لازم به ذکر است تامین نیروی انسانی برای موارد ذیل می باشد 

1-1- نظافت ساختمانهای خط تولید، دپارتمان ها و محوطه خط تولید و سایر موارد به تشخیص کارفرما در این محدوده.

2-1-  انجام امور آبدارخانه ها، نظافت ساختمانهای جنبی، محوطه کارخانه و نگهداری فضای سبز(هرس، آبیاری، چیدن علف های هرز، سم پاشی و کود دهی) و جمع آوری زباله ها و سایر موارد به تشخیص کارفرما در این محدوده.

3-1-تامین نیروی انسانی مورد نیاز کارفرما بمنظور بارگیری سیمان پاکتی و فله بصورت شبانه روزی در محل کارخانه سیمان ممتازان.

4-1- تامین کارگر مورد نیاز جهت انجام امور متفرقه و اتفاقی حسب درخواست کارفرما به صورت کارگر ساده، نیمه ماهر، ماهر و متخصص.

تعداد کارگران مورد نیاز در ابتدای شروع قرارداد حدود 88 نفر می باشد.

icon expired 

 
     

 

 

خواندن 529 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 17 تیر 1399 09:28

درباره شرکت

شرکت سیمان ممتازان (سهامی عام) به شماره ثبت 5416 و ظرفیت تولید 3300 تن کلینکر در روز (معادل یک میلیون تن در سال) با هدف تولید سیمان مورد نیاز استان و کشور و اشتغال زایی در سطح استان کرمان، تاسیس شده است.

پس از مطالعات امکان پذیری فنی، مالی و اقتصادی، شرکت تحت شماره ثبت 5416 درسال 1381 تاسیس و کارخانه در زمینی به مساحت 82 هکتار در 40 کیلومتری شمال غرب کرمان دایر شده است.

      mail icon Rss icon