wrapper

همایش پیاده روی کارکنان شرکت سیمان ممتازان بمناسبت هفته کار و کارگر

کارکنان شرکت سیمان ممتازان به مناسبت هفته کار و تلاش و با هدف توسعه سلامت و نشاط مسافت سه کیلومتری را پیاده روی کردند و در پایان به ورزش صبحگاهی پرداختند.
در انتهای این مراسم که با همراهی انجمن ورزش کارگری استان و حضور معاون فرهنگی و اجتماعی مدیر کل کار و امور اجتماعی استان و کارکنان برخی از واحدهای تولیدی کرمان برگزار شد مدیر عامل شرکت سیمان ممتازان ضمن تبریک روز جهانی کارگر و میلاد امام زمان (عج) اظهار داشت: نقش کارگران در تمدن سازی و اقتصاد یک کشور، اساسی و بی بدیل است از این رو باید همواره در راستای سلامت این قشر تلاش کرد. محمد ربانی افزود: اگر چه بنا به دلایلی محرومیت هایی برای کارگران قشر ضعیف تر وجود دارد اما خوشبختانه امروزه در این زمینه اقدامات مطلوبی صورت گرفته از جمله با توسعه اتوماسیون فشارهای جسمی تا حدود زیادی کم شده است.
وی ضمن استقبال از تکرار همایش پیاده روی با همراهی کارکنان افزود: تلاش ما این است که بتوانیم مقدمات آسایش و آرامش کارکنان را فراهم آوریم. ایشان افزود: در این راستا نیز اقداماتی انجام شده که از جمله آن افزایش پرداخت کمک هزینه سفر و همچنین گسترش دامنه تورهای مسافرتی است.
مدیر عامل شرکت سیمان ممتازان تخصیص بیمه عمر کارگران پیمانکار را از دیگر اقدامات جدید شرکت برشمرد و گفت: بر اساس پیشنهاد کارگران، سنوات ایشان که هر ساله بصورت نقد به حساب ایشان واریز می شد، از این پس بعنوان سرمایه به بیمه عمر تخصیص می یابد. وی از تلاش کارکنان شرکت قدردانی کرد و افزود: موفقیت های شرکت حاصل زحمات کارکنان و تعامل سازنده بین کارکنان و مدیریت است.

درباره شرکت

شرکت سیمان ممتازان (سهامی عام) به شماره ثبت 5416 و ظرفیت تولید 3300 تن کلینکر در روز (معادل یک میلیون تن در سال) با هدف تولید سیمان مورد نیاز استان و کشور و اشتغال زایی در سطح استان کرمان، تاسیس شده است.

پس از مطالعات امکان پذیری فنی، مالی و اقتصادی، شرکت تحت شماره ثبت 5416 درسال 1381 تاسیس و کارخانه در زمینی به مساحت 82 هکتار در 40 کیلومتری شمال غرب کرمان دایر شده است.

      mail icon Rss icon