wrapper

بازدید رئیس سازمان محیط زیست از غرفه سیمان ممتازان در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

بازدید رئیس سازمان محیط زیست از غرفه سیمان ممتازان در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست

شرکت سیمان ممتازان با هدف معرفی آخرین فعالیتها و اقدامات زیست محیطی که منجر به دریافت لوح و تندیس واحد نمونه صنعت سبز کشور در سال 94 گردید در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست که تاریخ دهم اسفند 94 با شعار «اقتصاد سبز، دوران پساتحریم» و با حضور صنایع، شرکت‌ها، سازمان‌ها، نهادها و تشکل‌های مردمی محیط زیستی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش یافت، حضور چشمگیری داشت.

طی اولین روزهای برگزاری این نمایشگاه رئیس سازمان محیط زیست کشور و مدیرکل سازمان حفاظت محیط زیست استان کرمان بطور جداگانه از غرفه سیمان ممتازان بازدید نمودند.pic1

سرکار خانم ابتکار ضمن بازدید از غرفه سیمان ممتازان از اقدامات شرکت در حفظ و توسعه فرهنگ زیست محیطی و بهبود برنامه های این حوزه تجلیل نموده و انتخاب سیمان ممتازان به عنوان واحد سبز کشور را تبریک گفتند. همچنین آقای مهندس صفر زاده ضمن تقدیر از اقدامات موثر سیمان ممتازان درجهت حفظ محیط زیست و اشاعه فرهنگ زیست محیطی، این شرکت را به عنوان الگویی در حفظ محیط زیست در بین صنایع استان عنوان نمودند.

همچنین در این نمایشگاه مهندس پزشکی از پیشکسوتان صنعت سیمان، مدیران و کارشناسان محیط زیست، ادارات، سازمانها و شرکتهای سیمانی کشور و سایر علاقمندان به محیط زیست از غرفه سیمان ممتازان بازدید نمودند.

لازم به ذکر می باشد در این نمایشگاه 304 شرکت شامل 33 شرکت خارجی از 20 کشور و 271 شرکت داخلی فعال در عرصههای مربوط به حفاظت محیط زیست و سایر بخش های زیست محیطی از جمله انرژی های پاک، بازیافت، تصفیه و بهینه سازی  مصرف انرژی و پایش آلودگی هوا حضور دارند.کشورهای انگلیس، آلمان، سوئد، فرانسه، آمریکا، ایرلند، کانادا، تایوان، بلژیک، ایتالیا، فنلاند، اسپانیا، چک، هلند، اتریش، برزیل، نیوزلند، دانمارک، ترکیه و سوئیس در این نمایشگاه شرکت کرده اند و دستاوردهای زیست محیطی خود را در بخش های اندازه گیری و فنآوری آزمایشگاهی، خودرو سبز و استانداردسازی خودروها، حفظ منابع طبیعی، ساختمان سازی سبز و مدیریت آب و فاضلاب به نمایش گذاشتند.مدیریت بهره وری انرژی و انرژی های تجدید پذیر ، مدیریت و بازیافت زباله و پسماند، ، پروژه های تحقیقاتی و خدمات حفاظت از محیط زیست، کنترل، ، حمل و نقل عمومی و بهینه سازی مصرف سوخت،از دیگر بخش های دیدنی این نمایشگاه به شمار می آید.

همچنین هشتمین نمایشگاه بین المللی« انرژی های نو ، تجدید پذیر، بهره وری و صرفه جویی» نیز همزمان در کنار پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست برگزار گردید.

خواندن 65429 دفعه

درباره شرکت

شرکت سیمان ممتازان (سهامی عام) به شماره ثبت 5416 و ظرفیت تولید 3300 تن کلینکر در روز (معادل یک میلیون تن در سال) با هدف تولید سیمان مورد نیاز استان و کشور و اشتغال زایی در سطح استان کرمان، تاسیس شده است.

پس از مطالعات امکان پذیری فنی، مالی و اقتصادی، شرکت تحت شماره ثبت 5416 درسال 1381 تاسیس و کارخانه در زمینی به مساحت 82 هکتار در 40 کیلومتری شمال غرب کرمان دایر شده است.

      mail icon Rss icon