wrapper

شنبه, 24 مرداد 1394 04:22

طرح ابتکاری استاندار کرمان در برج میلاد تهران همچنان در راستای معرفی دیار کریمان می درخشد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

طرح ابتکاری استاندار کرمان در برج میلاد تهران همچنان در راستای معرفی دیار کریمان می درخشد.

به همت استاندار کرمان و همچنین سردار حاج قاسم سلیمانی، طرح ایجاد نمایشگاه توانمندی فرهنگی و اقتصادی استان کرمان به هدف معرفی توانمندی و شناسایی استان کرمان در سطح کشور در برج میلاد تهران با حضور همه فعالان اقتصادی و فرهنگی سراسر استان مورد ستایش بازدید کنندگان قرار گرفت.

در هنگام بازدید، بازدید کنندگان متوجه می شدند که دیار کریمان دارای چه استعدادهای بالقوه ای می باشد.

در حاشیه نمایشگاه در سالن همایشهای برج میلاد، کارگروه جذب سرمایه گزاری و همچنین جلسات بحث و بررسی در خصوص رفع موانع تولید با حضور سرمایه گزاران، نمایندگان مجلس، معاونین وزارتخانه ها برگزار گردیده است.

روابط عمومی سیمان ممتازان

1

2

 

 

3

ایشان در این سخنرانی ضمن تقدیر از اقدام استاندار کرمان در خصوص برپایی این نمایشگاه، رفع موانع اشتغال جوانان که یکی از دغدغه های مردم می باشند را خواستار شدند. همچنین در زمینه امر گردشگری از جمله احیای پارک ملی خبر و بیابان های موجود را که می تواند برای گردشگران جذابیت داشته باشد و همچنین برای استان در آمد زایی ناشی از جذب توریست داشته باشد را به مسئولین توصیه نمودند.

4

7

 

8

 

9

11

 

خواندن 763 دفعه

درباره شرکت

شرکت سیمان ممتازان (سهامی عام) به شماره ثبت 5416 و ظرفیت تولید 3300 تن کلینکر در روز (معادل یک میلیون تن در سال) با هدف تولید سیمان مورد نیاز استان و کشور و اشتغال زایی در سطح استان کرمان، تاسیس شده است.

پس از مطالعات امکان پذیری فنی، مالی و اقتصادی، شرکت تحت شماره ثبت 5416 درسال 1381 تاسیس و کارخانه در زمینی به مساحت 82 هکتار در 40 کیلومتری شمال غرب کرمان دایر شده است.

      mail icon Rss icon