wrapper

شنبه, 17 مرداد 1394 14:42

حضور چشمگیر شرکت سیمان ممتازان در جشنواره فرهنگی اقتصادی استان کرمان در برج میلاد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

حضور چشمگیر شرکت سیمان ممتازان در جشنواره فرهنگی اقتصادی استان کرمان در برج میلادتهران

شرکت سیمان ممتازان به عنوان منتخب واحد نمونه استاندارد کشوری با ارائه دو طرح ابتکاری در نمایشگاه هفته فرهنگی، اقتصادی استان کرمان شرکت نمود.

سیمان ممتازان کرمان در راستای حفظ محیط زیست، صرفه جویی در مصرف آب و بهینه سازی مصرف انرژی، اقدام به اجرای طرح خشکه کاری و زیباسازی فضای کارخانه با سنگهای معدنی به هدف حذف چمن و کاهش مصرف آب نموده است و همچنین ارائه سیمان پاکتی در بسته های یک کیلوگرمی به منظور حفظ محیط زیست و جلوگیری از اتلاف منابع مالی در اولین روز بازدید مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفت.

1

بازدید معاون سازمان صنعت،معدن و تجارت استان کرمان از غرفه سیمان ممتازان و تمجید از طرح های ارائه شده شرکت سیمان ممتازان

 

2

بازدید نماینده محترم مردم زرند در مجلس شورای اسلامی از غرفه سیمان ممتازان

 

3

بازدید نماینده محترم مردم زرند در مجلس شورای اسلامی از غرفه سیمان ممتازان

 

4

بازدید نماینده محترم مردم زرند در مجلس شورای اسلامی از غرفه سیمان ممتازان

 

5

بازدید نماینده محترم مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی از غرفه سیمان ممتازان

 

 

گزارش تصویری از مراسم افتتاحیه هفته فرهنگی و اقتصادی استان کرمان

 

افتتاح هفته فرهنگی و اقتصادی استان کرمان با حضور آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری، حجت الاسلام مجید انصاری معاون پارلمانی رییس جمهوری، محمدرضا باهنر نایب رییس مجلس شورای اسلامی، علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان، جمعی از نمایندگان، مسوولان و فعالان اقتصادی و فرهنگی در سالن همایش های برج میلاد تهران برگزار شد.

 

غرفه هایی در زیر مجموعه کمیته های مذهبی و فرهنگی، ورزش و جوانان، شهدا و ایثارگران، میراث فرهنگی و گردشگری، ارتباطات و تبلیغات، علم و فناوری، هنر، مفاخر و نام آوران، شعر و اهل قلم، عشایر، کشاورزی و محصولات غذایی، فرصت های سرمایه گذاری، مواد غذایی و لباس، محیط زیست، منابع طبیعی، بانوان کارآفرین و کمیته اقتصاد مقاومتی در این نمایشگاه حضور دارند .
همچنین حضور صنایع مهم و برتر استان کرمان از جمله سیمان ممتازان، دارنده عنوان واحد نمونه استاندارد کشوری، در کنار سایر صنایع با ارئه طرح های نوین قابل توجه بازدید کنندگان می باشد.

6

7

8

9

10

11

12

13

14

16

17 

 

 

خواندن 913 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 18 مرداد 1394 10:25

درباره شرکت

شرکت سیمان ممتازان (سهامی عام) به شماره ثبت 5416 و ظرفیت تولید 3300 تن کلینکر در روز (معادل یک میلیون تن در سال) با هدف تولید سیمان مورد نیاز استان و کشور و اشتغال زایی در سطح استان کرمان، تاسیس شده است.

پس از مطالعات امکان پذیری فنی، مالی و اقتصادی، شرکت تحت شماره ثبت 5416 درسال 1381 تاسیس و کارخانه در زمینی به مساحت 82 هکتار در 40 کیلومتری شمال غرب کرمان دایر شده است.

      mail icon Rss icon