wrapper

پنج شنبه, 18 دی 1393 15:04

بازدید مدیر کل گمرکات استان کرمان از کارخانه سیمان ممتازان

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

فصلی جدید از روابط گمرک با صادرکنندگان رقم خورد

 

 

بازدید مدیر کل گمرکات استان کرمان از کارخانه سیمان ممتازان

 

 

مدیر کل گمرکات استان کرمان به اتفاق معاونان و کارشناسان این اداره، به منظوربررسی ورفع موانع و مشکلات صادرات، از خط تولید شرکت سیمان ممتازان به عنوان یکی از واحدهای برتر صادراتی استان بازدید به عمل آورد.

محمدرضا قادر در خصوص این بازدید گفت: مسوولان کشور در شرایط فعلی توجه ویژه‌ای نسبت به صادرات و پیگیری مسائل و مشکلات صادرکنندگان دارند که این مهم، رونق و افزایش صادرات استان کرمان در سال های اخیر را به دنبال داشته است.

وی افزود: عمده ترين کالاهای صادراتي گمرک کرمان، سیمان، پسته و مغز پسته، کاشی و سرامیک، خرما و مصنوعات مسي بوده است. قادر در پایان این بازدید نسبت به رفع مشکلات و همکاری لازم در راستای تسهیل روند صادرات سیمان قول مساعد داد.

مدیر فروش شرکت سیمان ممتازان نیز در حاشیه این بازدید به بیان وضعیت صادرات سیمان ممتازان پرداخت و مسایل و مشکلات این حوزه را مطرح و موضوع حمل و نقل را از جمله مهمترین این مشکلات عنوان کرد.

در پایان، روابط عمومی شرکت سیمان ممتازان اقدام ارزشمند مدیرکل گمرکات در بازدید از این واحد تولیدی را فصلی نو در رقم خوردن روابط صادرکنندگان و گمرک دانست و ضمن تشکر از ایشان و هیات همراه ابراز امیدواری کرد تا این اقدام بدعتی برای آغاز اینگونه روابط با سایر نهادها باشد.

 

 

1

 

 

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

خواندن 1338 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 21 دی 1393 12:05

درباره شرکت

شرکت سیمان ممتازان (سهامی عام) به شماره ثبت 5416 و ظرفیت تولید 3300 تن کلینکر در روز (معادل یک میلیون تن در سال) با هدف تولید سیمان مورد نیاز استان و کشور و اشتغال زایی در سطح استان کرمان، تاسیس شده است.

پس از مطالعات امکان پذیری فنی، مالی و اقتصادی، شرکت تحت شماره ثبت 5416 درسال 1381 تاسیس و کارخانه در زمینی به مساحت 82 هکتار در 40 کیلومتری شمال غرب کرمان دایر شده است.

      mail icon Rss icon