wrapper

یکشنبه, 10 آذر 1392 14:20

برگزاری مسابقات ورزشی در سیمان ممتازان

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

امروزه یکی از اموری که به عناوین مختلف در جهان مطرح است و گروه زیادی با آن سر و کار دارند، واژه ی « ورزش» است. ورزش در اصل به معنای « ورزیدن» به معنای عمل کردن است. و هدف از آن ساختن توان بدنی در کنار تعالی روحی و معنوی است. که اسلام به شیوه های گوناگون آن تأکید فراوان دارد از جمله آنها اسب سواری، تیراندازی، کوه نوردی، پیاده روی، شنا و کشتی است.در راستای اهمیت به سلامت و نشاط پرسنل شرکت سیمان ممتازان هر ماهه برنامه های ورزشی از سوی کمیته ورزش شرکت سیمان ممتازان برگزار میگردد.دوره های ورزشی شامل همایش های پیاده روی ,مسابقات قوتسال,پینگ پنگ,و... میباشد.در همین راستا سالن ورزشی سرپوشیده در سال جاری در کارخانه افتتاح گردید.که این سالن دارای امکانات ورزشی شامل پینگ پنگ ,دستگاه های بدنسازی ,فوتبال دستی و../ میباشد. به منظور تقویت روحیه , نشاط و رقابت ورزشی یک دوره مسابقات گل کوچک بین 13تیم از واحد کارخانه برگزار گردید که در هر تیم 6 نفر در 3 گروه , در مجموع 30 بازی برگزار گردید که در پایان تیم های خدمات,اداری,بارگیرخانه به ترتیب مقام های اول تا سوم این دوره از مسابقات را کسب نمودند. همچنین یکدوره مسابقات پینگ پنگ بانوان نیز با حضور بانوان شرکت سیمان ممتازان در محل سالن ورزشی کارخانه برگزار گردید که به ترتیب خانم های علی بیگی,نقش زن, عبدالرشیدی مقام های اول تا سوم این دوره از مسابقات را کسب نمودند.

خواندن 892 دفعه

درباره شرکت

شرکت سیمان ممتازان (سهامی عام) به شماره ثبت 5416 و ظرفیت تولید 3300 تن کلینکر در روز (معادل یک میلیون تن در سال) با هدف تولید سیمان مورد نیاز استان و کشور و اشتغال زایی در سطح استان کرمان، تاسیس شده است.

پس از مطالعات امکان پذیری فنی، مالی و اقتصادی، شرکت تحت شماره ثبت 5416 درسال 1381 تاسیس و کارخانه در زمینی به مساحت 82 هکتار در 40 کیلومتری شمال غرب کرمان دایر شده است.

      mail icon Rss icon