info@momtazancement.com

034-3676

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

شرکت سیمان ممتازان واحد نمونه استاندارد کشوری، مقام پنجم در مسابقات بتن آماده را کسب نمود

 

شرکت سیمان ممتازان با همراهی شرکت بتن سازان استان کرمان در نخستین دوره از مسابقات بتن آماده که از سوی سازمان ملی استاندارد کشور در کرج برگزار شد، اداره استاندارد استان کرمان توانست با کیفیت بالای بتن تولیدی سیمان ممتازان، مقام پنجم کشور را در بین تمامی استانهای کشور بدست آورد.

 

مراسم اختتامیه نخستین دوره از مسابقات بتن آماده، با حضور مدیر کل استاندارد استان کرمان، معاونان و جمعی از مدیران کل ستادی، رییس مرکز تحقیقات و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، انجمن بتن ایران و جمعی از متخصصان این صنعت توسط پژوهشگاه استاندارد، در سالن شهید برزگر سازمان ملی استاندارد ایران برگزار شد.

 

در این رقابت که در دو بخش تئوری و عملی در پژوهشکده برق، مکانیک و ساختمان، با حضور مدیران کنترل کیفیت کارخانه های بزرگ و کوچک فعال در زمینه های سیمان، بتن آماده، سنگدانه، قطعات بتنی و افزودنی های بتن سال گذشته­ در 31 استان، در سطح ملی برگزار شد، شرکت سیمان ممتازان با همراهی شرکت بتن سازان از استان کرمان توانست مقام پنجم این دوره از مسابقات را از آن خود سازد.

 

مهندس شرافت، مدیر کل استاندارد استان کرمان، هدف از برگزاری این مسابقات ویژه مدیران کنترل کیفیت را اشاعه و ترویج فرهنگ استاندارد، ایجاد بستر مناسب برای اجرای پژوهش های مورد نیاز در صنعت بتن، شناخت بهتر میزان تاثیر اجزاء مختلف تشکیل دهنده بتن، آشنایی و مهارت بیشتر مدیران کنترل کیفیت در ارائه طرح اختلاط بتن با مقاومت بالا و سیمان محدود، تلاش برای افزایش دوام بتن و به دنبال آن افزایش عمر مفید ساختمان ها و ایجاد انگیزه به منظور تلاش بیشتر برای تولید بتن با کیفیت برشمرد.

 

گفتنی است در پایان، با حضور مسئولان حاضر در مراسم، ازاعضای کمیته علمی، اعضای کمیته داوری، اداره کل استاندارد استان کرمان و برگزیدگان این دوره از مسابقات با اهداء لوح، تقدیر به عمل آمد.

DSC09587

DSC09589

 

DSC09591

DSC09594

DSC09599

DSC09617

DSC09618

DSC09624

DSC091111136

 

55509638

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *