info@momtazancement.com

034-3676

جستجو

پایش محیط زیست کارخانه سیمان ممتازان (نسخه قدیمی)

 

payesh

کارخانه سیمان ممتازان برای جلوگیری از آسیب رسانی به اقلیم منطقه با توجه به قرار گرفتن روستاها و شرکتهای صنعتی اطراف کارخانه و نیز برای صیانت از نیروی انسانی شاغل و جلوگیری از هدر رفتن مواد خام، پایش و آنالیز دائمی خروجی سیستم های غبارگیر را در دستور کار خود قرار داد.

این امر با همکاری واحدهای اجرائی و به کمک 2 دستگاه الکترو فیلتر، 2 دستگاه مولتی سیکلون و 36 دستگاه غبار گیر کیسه ای جت پالس میسر شده است.

اندازه گیری و نظارت بر پراکنش مواد و گازهای مضره توسط شرکتهای مورد تائید و معتمد سازان محیط زیست و وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی انجام می گیرد. در عین حال پیاده سازی سیستمهای استانداردIMSبخصوص سیستمISO-14001وOHSAS 18001وISO 17025از همان ابتدای راه اندازی با جدیت پیگیری و اجرا شد.

بر این اساس با انجام بازرسیهای روزانه و هفتگی و ماهیانه واحدهای ایمنی، بهداشت و محیط زیست از بخشهای مختلف کارخانه و پیگیری و رفع عیب موارد نقص به موقع و به خوبی انجام می گیرد.

با توجه به بروز بودن فن آوری بکار رفته در سیمان ممتازان، جدیداً سیستم بر خط (آنلاین) آنالیز خروجیها نصب و در همین درگاه (سایت) قابل مشاهده است.

کارکنان سیمان ممتازان با شعار صنعت سبز و دوستدار محیط زیست، همواره در جهت تولید پاک و رعایت استانداردهای زیست محیطی تلاش می کنند.

          برای  ادامه مطلب اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *