info@momtazancement.com

034-3676

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

پایش محیط زیست کارخانه سیمان ممتازان (نسخه قدیمی)

 

payesh

کارخانه سیمان ممتازان برای جلوگیری از آسیب رسانی به اقلیم منطقه با توجه به قرار گرفتن روستاها و شرکتهای صنعتی اطراف کارخانه و نیز برای صیانت از نیروی انسانی شاغل و جلوگیری از هدر رفتن مواد خام، پایش و آنالیز دائمی خروجی سیستم های غبارگیر را در دستور کار خود قرار داد.

این امر با همکاری واحدهای اجرائی و به کمک 2 دستگاه الکترو فیلتر، 2 دستگاه مولتی سیکلون و 36 دستگاه غبار گیر کیسه ای جت پالس میسر شده است.

اندازه گیری و نظارت بر پراکنش مواد و گازهای مضره توسط شرکتهای مورد تائید و معتمد سازان محیط زیست و وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی انجام می گیرد. در عین حال پیاده سازی سیستمهای استانداردIMSبخصوص سیستمISO-14001وOHSAS 18001وISO 17025از همان ابتدای راه اندازی با جدیت پیگیری و اجرا شد.

بر این اساس با انجام بازرسیهای روزانه و هفتگی و ماهیانه واحدهای ایمنی، بهداشت و محیط زیست از بخشهای مختلف کارخانه و پیگیری و رفع عیب موارد نقص به موقع و به خوبی انجام می گیرد.

با توجه به بروز بودن فن آوری بکار رفته در سیمان ممتازان، جدیداً سیستم بر خط (آنلاین) آنالیز خروجیها نصب و در همین درگاه (سایت) قابل مشاهده است.

کارکنان سیمان ممتازان با شعار صنعت سبز و دوستدار محیط زیست، همواره در جهت تولید پاک و رعایت استانداردهای زیست محیطی تلاش می کنند.

          برای  ادامه مطلب اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *