info@momtazancement.com

034-3676

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

هفتمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استان کرمان امروز برگزار شد

از شرکت سیمان ممتازان کرمان تقدیر بعمل آمد

 

آیین هفتمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استان کرمان  در تاریخ  15/5/139با تجلیل از 9 کارآفرین برتر برگزار شد.

در این مراسم که معاون برنامه ریزی استانداری كرمان  مدیر‌کل ‌تعاون‌، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان و مدیران بانکها ی استان حضور داشتند آقای تكلوزاده با بیان اینکه كارآفرین با خلاقیت و نوآوری برای خود و دیگران اشتغال ایجاد می كند گفت :كارآفرینان كسانی هستند كه با خلاقیت و تولید سعی دارند وضعیت موجود را تغییر دهند، زیرا این افراد توانایی شناسایی ظرفیت ها را دارند.

.حسن رحمانی مدیر‌کل ‌تعاون‌، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان در این آیین اظهار داشت: از  مجموع 202 نفر در سامانه هفتمین جشنواره کارآفرینان برتر استان کرمان ثبت‌نام گردید که 127 نفر با توجه به کامل بودن مدارک به جشنواره راه یافتند.

وی بیان داشت: 70 نفر در حوزه صنعت، 24 نفر در حوزه کشاورزی و 32 نفر در حوزه خدمات جشنواره کارآفرینان برتر استان کرمان شرکت داشتند.

وی ابراز داشت: با توجه به مشکلات اقتصادی حاکم بر دنیا و کشور ما سرمایه‌گذاری از شاخص‌های راهکار در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی است.

رحمانی همچنین با اشاره به آثار و برکات توسعه کارآفرینی خاطرنشان کرد: افزایش نوآوری در جامعه، ارتقای سطح فناوری، افزایش سطح اختراعات و ابتکارات، ایجاد اشتغال و توسعه اشتغال در جامعه از جمله این موارد است.

در هفتمین جشنواره تجلیل از کارافرینان برتر استان کرمان از شرکت سیمان ممتازان کرمان(آقای مهندس ربانی)،  گروه صنعتی انهار حیات کرمان(صادقی زاده)، کاشی و سرامیک برلیان رفسنجان (حسيني نژاد) ، شرکت صنایع غذایی بایا(نصيري )، شرکت نگین هزار کویر(ابراهيمي )، شرکت تعاونی گلاب گیران مشیز(عكاف زاده )، موسسه پیشگامان عسگریه( خانم عسكريان) ، مرکز بازرگانی مهر(پور امراللهي ) و یک شرکت پرورش قارچ(خانم زيبا رودباري) با ارایه لوح یادبود و تندیس جشنواره تجلیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *