info@momtazancement.com

034-3676

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

به مناسبت روز جهانی کار و کارگر

مراسم تجلیل از کارگران شرکت سیمان ممتازان برگزار شد

شرکت سیمان ممتازان استان کرمان طی آیینی با شکوه به مناسبت روز جهانی کار و کارگر از کارگران و پرسنل شرکت تجلیل به عمل آورد . در ابتدای این مراسم که با معارفه رامین جعفر زاده به عنوان مدیر کارخانه همراه بود . مدیر امور اداری ضمن عرض خیر مقدم در خصوص روز جهانی کارگر از زحمات کارگران تشکر و قدر دانی نمودند.

همچنین مدیر عامل شرکت سیمان ممتازان طی سخنرانی با اشاره به اینکه از نامگذاری روز جهانی کار و کارگر بیش از 123 سال می گذرد گفت : کار جوهره آدمی است و وجود آدمی به کار و تلاش وابسته است . محمد ربانی با بیان حدیثی از حضرت علی (ع) مبنی بر اینکه کار و تلاش آدم را صیقل می دهد . اذعان داشت : چرخ زندگی انسان با کار و تلاش می چرخد . وی با اشاره به این مطلب که بدنه اصلی کارخانه را کارگران تشکیل می دهند ، یا دآور شد: گردهمایی امروز به منظور تشکر و قدردانی از کارگران صورت گرفته است . مدیرعامل شرکت سیمان ممتازان به تأسیس این شرکت در سال 81 و راه اندازی آن در سال 86 اشاره و تصریح کرد: در این سالها شرکت با مشکلاتی از جمله افت بازار سیمان و دخالت در قیمت گذاری مواجه بود. وی در ادامه از مرتفع شدن مشکلات شرکت به خصوص به روز شدن اقساط وامهای شرکت خبر داد و گفت : در حال حاضر برند سیمان ممتازان جایگاه خود را پیدا کرده است و کیفیت محصول که از ابتداء مورد تأکید بوده است در ارتقاء این جایگاه تأثیر گذار است .

مهندس ربانی اجرای طرح طبقه بندی مشاغل پرسنل شرکت را از دیگر اقدامات انجام شده بر شمرد و گفت بر این اساس پرداخت دست مزد کارگران سامان گرفته است ، وی از راه اندازی پروژه تولید آهک پخته و آهک هیدراته در جنب کارخانه سیمان ممتازان طی ماههای آتی خبر داد و گفت با اجرای این پروژه عملاً توسعه سیمان ممتازان کلید خورده است . مدیر عامل شرکت سیمان ممتازان با اشاره به فروش بیش از یک میلیون تن سیمان این شرکت در سال گذشته تأکید کرد: این میزان در سال جاری باید حداقل 10 درصد افزایش داشته باشد .

گفتنی است در این مراسم گروه موسیقی و تئاتر با اجرای برنامه های متنوع و برگزاری مسابقه لحظات شاد و بیاد ماندنی را برای کارکنان شرکت سیمان ممتازان به ارمغان آورد ضمناً اینکه هدایایی نیز به شرکت کنندگان اختصاص یافت .

——–

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *