info@momtazancement.com

034-3676

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

                مراسم باشکوه جشن تقدیراز برگزیدگان مسابقات قرآن و احکام در شرکت سیمان ممتازان برگزار گردید


جشن تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآن واحکام با حضور مدیر عامل شرکت سیمان ممتازان، امام جمعه شهر باغین، رئیس شورای شهر باغین، مدیران، روساء، سرپرستان و جمعی از کارکنان در روز چهارشنبه مورخه 93/7/2 در محل مسجد شرکت سیمان ممتازان برگزار گردید.

Untitled-1
مهندس ربانی که در مراسم تجلیل از قاریان برتر شرکت سیمان ممتازان سخن می گفت، در خصوص برگزاری برنامه های آموزشی و مسابقات قرآن برای کارکنان اظهار داشت: پیش از این هر ساله در ماه مبارک رمضان جلسات و مسابقات قرآنی در محل شرکت سیمان ممتازان برگزار می‌شد اما تصمیم گرفتیم که در طول سال نسبت به برگزاری متعدد اینگونه جلسات و مسابقات در محل مسجد کارخانه اقدام کنیم.
مدیرعامل شرکت سیمان ممتازان با بیان اینکه مساجد نباید فقط برای مرگ و میر باشد افزود: مسجد برای زنده ها و محلی برای عبادت، راز و نیاز و پرورش روح انسان است.
وی با بیان اینکه چرا باید در طول سال تنها یک بار در ماه مبارک رمضان شاهد حضور کارکنان در این‌گونه جلسات باشیم، ادامه داد: از آنجا که حضور افراد در مسجد باعث ایجاد صفا، محبت و پاکی روح و دل می‌شود، باید برگزاری جلسات قرآنی مستمر، منظم و باشکوه باشد.
مدیرعامل شرکت سیمان ممتازان در ادامه به جایگاه قرآن در جامعه اشاره کرد و گفت: هر چند که در جامعه شاهد برگزاری جلسات متعدد قرآنی هستیم اما متاسفانه برگزاری این جلسات و توجه به قرآن به جایگاهی که باید، نرسیده و حتی در آیه 30 سوره فرقان نیز به شکایت پیغمبر از امتش در روز قیامت اشاره شده که حضرت محمد (ص) می‌فرمایند: پروردگارا، قوم من قرآن را رها کرده اند و آن را از خود مهجور نگاه داشتند.

Untitled-2
وی افزود: هر پیغمبری معجزه‌ای دارد و معجزه پیغمبر ما قرآن است، پس امتی که قرآن معجزه‌شان باشد باید اهل علم و فهم باشند و به خوبی قرآن را بشناسند و آن را با فکر قرائت کنند تا فیض و برکات آن بیشتر باشد.
مدیر عامل شرکت سیمان ممتازان سپس به برگزاری کلاس‌های آموزشی قرآن اشاره کرد و گفت: اگر افرادی در کارخانه علاقه‌مند به یادگیری قرآن باشد می توانند به واحد آموزش مراجعه تا هر هفته دوره‌های آموزش قرآنی را برای این افراد برگزار شود.
مهندس ربانی در پایان، از کارکنان حاضر در جلسات و مسابقات قرانی شرکت سیمان ممتازان با اهدا جوایز تشکر و قدردانی کرد و گفت: حضور این افراد است که باعث می‌شود دور هم جمع شویم تا بتوانیم به این نعمت بزرگ الهی توجه بیشتری داشته باشیم.

در ادامه، حجت الاسلام محی الدینی امام جمعه باغین به دو یادگار پیامبر (ص) برای امتش، قرآن و عترت اشاره کرد و افزود: اگر کسی به این دو گوهر گرانبها تمسک پیدا کند هرگز گمراه نخواهد شد و شاید رقم خوردن بسیاری از مشکلات امت بعد از رحلت پیامبر (ص) تا امروز، به این دلیل است که به دو یادگار پیغمبر (ص) به خوبی عمل نکرده‌اند.
وی از شرکت سیمان ممتازان به عنوان یک مجموعه زیبا، فعال، منظم و کم نظیر یاد کرد و افزود: از مدیر عامل و کارکنان این مجموعه صنعتی که در کنار کار و فعالیت به بحث دیانت، مذهب، و مسایل اخلاقی نیز می‌پردازند تشکر و قدردانی می کنم.

 

 

Untitled-3

Untitled-4

Untitled-5

Untitled-6

Untitled-7

Untitled-8

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *