info@momtazancement.com

034-3676

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

روسازی به روش بتن غلطکی، جایگزین آسفالت می شود

سمینار پژوهشی روسازی بتن غلطکی با حضور مدیر کل دفتر فنی استانداری، فرماندار و مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمان، مدیران عامل شرکت های سیمان ممتازان، کرمان، زرین رفسنجان و مشاوران و پیمانکاران در محل اداره کل مسکن، راه و شهرسازی استان کرمان برگزار شد.

 

4

 

آقای مهندس ربانی، مدیر عامل شرکت سیمان ممتازان در نخستین سمینار بتن غلطکی، خواستار الگو شدن پروژه بتن غلطکی استان کرمان در سطح کشور شد.

مهندس ربانی، در نخستین سمینار روسازی بتن غلطکی (جایگزین آسفالت) که به مناسبت هفته پژوهش در اداره کل مسکن، راه و شهرسازی استان کرمان برگزار گردید، با اشاره به اینکه اجرای این پروژه در استان سبب تحولی عظیم در کشور می شود، اظهار کرد: صنعت سیمان به شکل جدی پیگیر اجرای این طرح در استان کرمان هستند.

 

2

 

وی افزود: یکی از مزایای اجرای بتن غلطکی این است که نسبت به آسفالت به هزینه کمتری نیاز دارد.

مهندس ربانی خاطر نشان کرد: نخستین جلسه این پروژه در آذر ماه سال جاری با حضور معاون وزیر مسکن، راه و شهرسازی برگزار شد.

مهندس ربانی با قدردانی از استقبال مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمان در راستای اجرای طرح پژوهشی بتن غلطکی، گفت : خوشبختانه این پروژه در استان کرمان شروع شده است.

ایشان با بیان اینکه این یک پروژه تحقیقاتی است، افزود: این پروژه باید به یک پروژه الگو در سطح کشور تبدیل شود.

وی با اشاره به اینکه کارهای تحقیقاتی زیادی در این شرکت انجام شده است، تصریح کرد: پروژه تحقیقاتی بتن غلطکی ظرافتهای زیادی دارد زیرا نخستین اجرا در جنوب شرق کشور می باشد و این پروژه باید به عنوان یک حرکت مثبت از استان کرمان به سایر استانهای کشور منتقل شود.

 

5

 

3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *