info@momtazancement.com

034-3676

جستجو

1 . خرید کالا از فروشگاه اینترنتی سیمان ممتازان بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

2 . خدمات و محتويات این فروشگاه براى استفاده شخصى و غير تجارى مشتریان عرضه شده است.

3 . هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در “سایت سیمان ممتازان” ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای “سایت سیمان ممتازان” محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

4 . مالکیت معنوی اطلاعات موجود در فروشگاه سیمان ممتازان به شرکت سیمان ممتازان متعلق است و هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت.

5 . هر گونه استفاده از محتويات فروشگاه اینترنتی سیمان ممتازان فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین شرکت سیمان ممتازان امکان پذیر می باشد.

6 . کاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه اینترنتی سیمان ممتازان مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.

7 . فروشنده می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.

8 . کالای خریداری شده توسط خریدار، غیر قابل عودت (برگشت) می باشد.

9 . كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح كامل را در پایگاه درج کنند .بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

10 . فروشگاه اینترنتی سیمان ممتازان هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد فروشگاه که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این پایگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.

11 . ممکن است ما سرویس های خود را به هر دلیلی در زمان های مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر داده و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس های “سایت سیمان ممتازان” هر از گاهی به روز خواهد شد.

12 . ارتباط فروشگاه اینترنتی سیمان ممتازان با کاربران فقط از طریقwww.momtazancement.comبر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.

13 . فروشگاه اینترنتی سیمان ممتازان به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

14 . برای تماس با “سایت سیمان ممتازان”، فقط روش ها و آدرس های ایمیل ذکر شده در بخش ارتباط با ما مجاز می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *