info@momtazancement.com

034-3676

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

شرکت سیمان ممتازان کرمان  مفتخر به در یافت لوح و تندیس واحد نمونه استاندارد در سال 1391 گردید.  

در این مراسم که مدیر کل اداره استاندارد استان و معاونین و کارشناسان ایشان درمحل کارخانه سیمان ممتازان برگزار  شد آقای مهندس شرافت از مدیر عامل و کارکنان سیمان ممتازان به جهت تلاش در بدست آوردن عنوان واحد نمونه استاندارد سال 1391با اهدا لوح تقدیر و تندیس تشکر نمودند.ایشان اظهار داشتند:شرکت سیمان ممتازان جزو شرکتهای میباشد که در رقابت نمونه کشوری در حد بسیار بالایی امتیاز کسب نموده بود که امیدواریم در ارزیابی سالهای آینده این شرکت به عنوان نمونه کشوری نیز انتخاب گردد.

در ادامه مهندس ربانی  ضمن عرض خیر مقدم به مدیر کل و همراهان ایشان اظهار داشتند :از اینکه سازمان استاندارد  از شرکتهای صنعتی بازدید میکنند بسیار خوشحالیم و این حرکت بسیار خوبی جهت ارزیابی واحدها میباشد و از اینکه سیمان ممتازان را به عنوان واحد نمونه سال انتخاب نمودید از طرف خود و همکاران تشکر مینمایم.

در ادامه مدیر کارخانه آقای مهندس  جعفر زاده  نیز  ضمن عرض خیر مقدم اظهار داشتند از اداره استاندارد به جهت بر شمردن و لحاظ امتیازات خوب به کارخانه سیمان ممتازان تشکر نموده و اعلام داشتند اقای مهندس شرافت توجه ویژه ای به کارخانجات از جمله کارخانه سیمان ممتازان دارند که جای تقدیر دارد.

شرکت سیمان ممتازان در سال 1386 نیز به عنوان واحد نمونه استاندارد انتخاب گردیده است و امسال برای دومین بار به این عنوان دست یافته است .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *