info@momtazancement.com

034-3676

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

شرکت سیمان ممتازان کرمان در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست که با حضور معاون اول رئیس جمهور در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد حضور چشمگیری داشت.

1

 

چهاردهمین نمایشگاه محیط زیست از دوم تا پنجم اسفند در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور 290 شرکت داخلی و خارجی با شعار اقتصاد سبز،‌ اقتصاد مقاومتی برگزار گردید.

در افتتاحیه این نمایشگاه رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، وزیران محیط زیست روسیه و لبنان و قائم مقام محیط زیست ژاپن نیز حضور داشتند،13 شرکت خارجی از کشورهای آلمان، لهستان ، سوئیس، اتریش ، فنلاند، نیوزلند، کانادا، انگلیس، بلژیک، ایتالیا، ترکیه، سوئد و فرانسه نیزحضور داشتند.

در حاشیه این نمایشگاه کارگاه‌های تخصصی و مناظره‌هایی با موضوعات مرتبط با محیط زیست با حضور فعالان و صاحبنظران این عرصه برگزار گردید.

در مراسمی که پیش از آغاز به کار این نمایشگاه برپا شد، معاون اول رئیس جمهور، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و سه مقام خارجی سخنرانی کردند.

دکتر ابتکار در این مراسم مشکلات ناشی از تغییرات آب و هوایی در ایران و کشورها منطقه اشاره و تصریح کرد: برای نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی، چاره ای جز رعایت مسائل زیست محیطی نیست.

وی با بیان اینکه تخریب محیط زیست از عوامل اصلی افت شاخص های اقتصادی است بر لزوم اتخاذ سیاست هایی تاکید کرد که علاوه پیشرفت های اقتصادی، از وارد شدن خسارت به محیط زیست جلوگیری کند.

ابتکار گفت: مهمترین رویکرد دولت یازدهم توجه به محیط زیست و توسعه تعاملات زیست محیطی با کشورهای منطقه است .


رئیس سازمان حفاظت محیط زیست برگزاری نمایشگاه چهاردهم محیط زیست را که با استقبال خوب بخش های دولتی و خصوصی روبرو شده است فضایی برای تجارت سبز ، اشتغال سبز ، بهینه سازی تولید و توجه به انرژی های نو اعلام کرد.

در این نمایشگاه امکانات و فناوری های نوین زیست محیطی در بخش های مدیریت کیفیت هوا ، آب ، خاک و دیگر بخش های مرتبط معرفی شدند.

دکتر ابتکار در بازدید از غرفه های چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست ، با حضور در غرفه شرکت سیمان ممتازان پس از ارائه گزارشی از اقدامات زیست محیطی صورت گرفته در شرکت سیمان ممتازان ،این اقدامات را مورد تقدیر قرار دادند در این بازدید از طرح ابتکاری شرکت سیمان ممتازان در خصوص تولید سیمان پاکتی در بسته های یک کیلو گرمی به هدف حفظ محیط زیست و همچنین طرح خشکه کاری با سنگهای معدنی به هدف حذف چمن و کاهش هزینه آب مورد تجلیل قرار دادند و اعلام کردننداین طرح زیبا سازی و حذف چمن می تواند بصورت کشوری گسترش یابد.

در این نمایشگاه، خبر گزار ی ها و ماهنامه های سیمان طی بازدید از غرفه سیمان ممتازان از اقدامات زیست محیطی انجام شده گزارش مفصلی تهیه نموده و همچنین آقای مهندس پزشکی که از بزرگان و پیشکسوتان صنعت سیمان می باشند، از غرفه سیمان ممتازان بازدید و اقدامات زیست محیطی صورت گرفته توسط مدیریت شرکت سیمان ممتازان رامورد تقدیر و تشکر قرار دادند.

 

 

سخنرانی خانم دکتر ابتکار معاون رئیس جمهور در مراسم افتتاحیه چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

2

3

 

 

سخنرانی مهندس جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در مراسم افتتاحیه چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط

زیست

4

 

 5

6

7

8

 

تبلیغ سیمان ممتازان در غالب تولید سیمان پاکتی یک کیلویی به منظور صرفه جویی و حفظ محیط زیست در نمایشگاه محیط زیست

 9

 

بازدید خانم دکتر ابتکار از غرفه سیمان ممتازان و ارائه توضیحات توسط مدیر محترم اداری به ایشان

10

 11

 12

 13

 

بازدید مهندس پزشکی از پیشکسوتان صنعت سیمان از غرفه سیمان ممتازان

 14

15

 16

 

مصاحبه ماهنامه بین المللی سیمان و افزودنیها با مدیر محترم اداری

 17

 

 مصاحبه برنامه تلویزیونی سرزمین آفتاب با مدیر محترم اداری در خصوص اقدامات زیست محیطی

 18

 

بازدید مسئولین و مدیران سیمان کرمان و مس شهید باهنر از غرفه سیمان ممتازان

 19

20

 

برگزاری جلسات پرسش و پاسخ با حضور مدیران و معاونین سازمان کل محیط زیست کشور

21

22

23

 24

25

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *