info@momtazancement.com

034-3676

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

بخش خصوصی باید تقویت شود

 

کرمان- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: امروز در همه رده های دولت این صحبت مطرح است که بخش خصوصی باید تقویت شود.

به گزارش روابط عمومی کارخانه سیمان ممتازان، ˈحسن رحمانیˈ در بازدید از خط تولید، معدن و قسمت های مختلف کارخانه سیمان ممتازان کرمان با اشاره به تاسیس این کارخانه توسط بخش خصوصی، افزود: برای موفق بودن یک مجموعه خصوصی همه باید دست در دست هم دهند تا آن مجموعه توسعه پیدا کند و به یک مجموعه پویا و نمونه تبدیل شود که خوشبختانه سیمان ممتازان یکی از بارزترین و موفق ترین این مجموعه هاست.

وی ادامه داد: در گذشته بعضی از واحدهای تولیدی به دلیل رعایت نکردن مقررات و ضوابط در استخدام، مشکلاتی گریبان گیر مدیران این واحدها شده، اما خوشبختانه سیمان ممتازان با رعایت همه ضوابط و همچنین با بکارگیری نیروهای جوان و تحصیل کرده نه تنها موفق بلکه در مسیر پیشرفت و توسعه استان تاثیر گذار بوده است.

بازدید مدیرکل تعاون و کار

رحمانی، خواستار بومی کردن تکنولوژی در داخل کشور شد و با بیان اینکه امروزه مهندسان ما باید در مسیر ساخت، تجهیز و تعمیر تجهیزات گام بردارند، افزود: با توجه به اعمال تحریم های ظالمانه علیه کشور، این مهم می تواند در راستای عدم واردات به کشور و دور زدن تحریم ها کارگشا و موثر باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با اشاره به تاثیرات مطلوب برنامه های ورزشی و فرهنگی در روحیه کارکنان و در نتیجه بهره وری بیشتر، از اعلام آمادگی این نهاد برای همکاری در این زمینه با شرکت سیمان ممتازان خبر داد.

در ادامه این بازدید مدیرعامل شرکت سیمان ممتازان کرمان با بیان اینکه کارخانه ممتازان در سال 86 با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با استفاده از مدرن ترین سیستم ها و تجهیزات روز تاسیس شد، ادامه داد: این شرکت با بکارگیری نیروهای جوان و تحصیل کرده، روزانه حدود سه هزار و 400 تن کلینکر و چهار هزار تن سیمان تولید می کند.

ˈمحمد ربانیˈ افزود: این کارخانه به عنوان یک واحد نمونه و برتر تا کنون موفق به اخذ لوح تقدیر صادر کننده نمونه، واحد نمونه صنعت سبز استان، لوح تقدیر واحد نمونه صرفه جویی در مصرف برق، جایزه تعالی کارخانه های سیمان کشور و مدیر کنترل کیفی نمونه و واحد نمونه استاندارد استان شده است.

بازدید مدیرکل تعاون و کار 2

وی با بیان اینکه سیمان ممتازان به عنوان نخستین کارخانه کشور موفق به دریافت گواهینامه CE شده است، گفت: همچنین گواهینامه 17025 آزمایشگاه، گواهینامه KGS و گواهینامه IMS از جمله دیگر دستاوردهای شرکت سیمان ممتازان است.

ربانی، با بیان اینکه این کارخانه از ابتدای سال جاری تا کنون 930 هزار تن کلینکر و 748 هزار تن سیمان تولید کرده است، اظهار کرد: از این میزان تولید 742 هزار تن سیمان به کشورهای عراق، افغانستان و تاجیکستان و 236 هزار تن کلینکر به کشورهای آفریقا، مصر، عربستان و امارات صادر شده است.

بازدید مدیرکل تعاون و کار 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *