info@momtazancement.com

034-3676

جستجو

اختتامیه جشنواره فرهنگی اقتصادی کرمان در سالن همایش های برج میلاد تهران برگزار شد.

اختتامیه جشنواره فرهنگی اقتصادی کرمان در سالن همایش های برج میلاد تهران با حضور آیت ا… هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، رزم حسینی استاندار کرمان، حسین مرعشی و جمعی از مسئولان کرمان برگزار شد.

یاسر سلیمانی اولین سخنران آیین اختتامیه بود. دبیر جشنواره فرهنگی اقتصادی کرمان گفت: امروز آیت ا… هاشمی با حضور در برج میلاد به جشنواره ما روح و جلای ویژه ای دادند.

بعد از صحبت های سلیمانی کلیپی از روند احیای عمارت بیگلربیگی)باغ فتح آباد) در کرمان پخش شد.

استاندار کرمان مهندس رزم حسینی گفت: خدارا شکر می کنم که موفق شدیم این جشنواره را در زمانی برگزار کنیم که دولت تدبیر و امید با حمایت رهبری و درایت رئیس جمهور فصلی نو در رقابت بین المللی را آغاز کرده و همزمانی این جشنواره با رفع تحریم ها فرصتی برای معرفی کرمان بود. وی درباره هدف برگزاری این جشنواره گفت: هدف این جشنواره معرفی کرمان و کرمانی ها به ایرانیان و جهانیان بود. جا دارد از شهردار محترم تهران تشکر کنم. وی اشاره ای هم به حضور آیت اهاشمی کرد و گفت: در این مراسم مفتخریم به شخصیتی که قدیمی ها می گویند مبارزی نستوه بوده است. شخصیتی که یکی از پدیدآورندگان انقلاب اسلامی بوده است. قدیمی ها می گویند او شناسنامه انقلاب اسلامی بوده است. اما امروز نسل ما که جنگ و دوران بازسازی بعد از جنگ را تجربه کردیم می گوید آیت اهاشمی یکی از مفاخر کرمان و ایران  و به فرمایش مقام معظم رهبری فقیهی ممتاز است.

آیت ا… هاشمی رفسنجانی سخنران آخر و البته ویژه آیین اختتامیه جشنواره فرهنگی اقتصادی کرمان بود. رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برای بنده توفیقی است که در خدمت جمع زیادی از هم استانی های خودم هستم که امروز بخشی از هنرنمایی های آن ها را در صحنه نمایشگاه دیدم. این نمایشگاهی که بنده با سرعت از آن گذشتم چون فرصت کم بود و همچنین فرصت بازدید از غرفه های بزرگی که صنایع مهم کرمان را ارائه می داد نداشتم خیلی با ارزش بود. وی افزود: ارزش بیشتر این بود که هنر و ذوق و ابتکار همه بخش های کرمان را در این نمایشگاه دیدم و حقیقتا جلوه ای است از آنچه که در این مردم وجود دارد.

ایت ا… هاشمی رفسنجانی با اشاره به تاریخ کرمان گفت: کرمان سینه ستبر ایران در کویر است که همیشه حافظ ایران در شرق بوده است. در دوران دفاع مقدس لشکری که استان کرمان و سیستان و بلوچستان و هرمزگان را در خودش داشت در سخت ترین نقاط جبهه خودش را نشان می داد و مردان شکست ناپذیری خود را نشان دادند. در دوران مبارزه هم کرمان از پیشتازان مبارزه بود. یادم است کمتر استانی قبل از کرمانی ها قبل از شهرت عظیم امام، مقلد امام بودند. رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به توافق هسته ای افزود: امروز شرایط جدیدی در افق تاریخ ما دیده می شود. ما در افق تاریخ کشورمان صحنه های خوبی را می توانیم ترسیم کنیم. ۱۰ سال تقریبا گرفتار تحریم ها و عقبگردها و مشکل ها بودیم. بخشی از بافته های گذشته کشورمان پنبه شد. وی تصریح کرد: شرایطی پیش آمد که خداوند این ملت آگاه را به صحنه آورد و این مردم بودند که شرایط را عوض کردند و دولتی را بوجود آوردند که شجاعانه روی مشکل ترین مشکلات کشور دست گذاشت. تحریم هایی که به شدت ما را محاصره کرده بود و ما را تحت تاثیر قرار داده بود. آیت ا… هاشمی خاطرنشان کرد: این یکی از امتحانات الهی بود که ملت توانست در دوران طولانی تحریم ها خم به ابرو نیاورد و کشور را آرام نگه دارد. در منطقه ای که تلاطم فساد، جرم، جنگ و اختلاف وجود دارد و ایران آرام به راه خودش ادامه داد و پنجه در پنجه قدرتمندان دنیا انداخت. یک تیم در مقابل شش تیم بزرگ توانست بدون از دست دادن چیزی حق ما را بگیرد. وی با اشاره به صحبت های رئیس جمهور امریکا مه گفته بود ایران مردم هوشیاری دارد گفت: امروز می بینیم که آن سر و صدایی در امریکا و اسرائیل هست در ایران نیست جز بعضی انتقادهایی که زیاد جای نگرانی ندارد. هیات های بزرگی از کشورهای پیشرفته به ایران آمدند و هنوز هم می آیند. رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: کشورهایی که حاضر نبودند اصلا با ایران رابطه معمولی داشته باشند امروز می بینیم که به طرف ما می آیند. این موفقیت ایرانی هاست.

قبل از شروع مراسم اختتامیه، رئیس تشخیص مصلحت نظام از غرفه های نمایشگاه فرهنگی اقتصادی استان کرمان بازدید بعمل آوردند.

در پایان با تشکر خالصانه از مدیریت محترم عامل در خصوص موافقت حضور شرکت سیمان ممتازان در نمایشگاه توانمندیهای استان کرمان واقع در برج میلاد ،توانستیم در طول یک هفته حضور در نمایشگاه فوق،افتخارات و زحمات همه مدیران و همکاران محترم و زحمتکش را به معرض عموم بازدیدکنندگان اعم از مدیران استانی ، کشوری ، بازدیدکنندگان عمومی استان کرمان و سایر استانها نمایش و معرفی قرار داده ،که الحق و النصاف زحمات همه همکاران مورد تقدیر و تمجید قرار گرفت.

1

3

 

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

 

21

22

23

24

25

 

26

در پایان ضمن تشکر به استحضار می رساند، تمامی عکسها در تابلو اعلانات به معرض دید عموم قرار گذاشته و در آرشیو روابط عمومی موجود می باشد.

 

روابط عمومی شرکت سیمان ممتازان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *