wrapper

محصولات و خرید آنلاین

 

سیمان پرتلند نوع 2

 

 

سیمان پرتلند نوع 2 در استاندارد ملی شماره 389 ایران اینگونه تعریف شده است :

به عنوان سیمان پرتلند اصلاح شده، مصرف ویژه آن در ساخت بتن هایی است که حرارت هیدراتاسیون متوسط برای آنها ضرورت داشته و حمله سولفات به آنها در حد متوسط می باشد.

به علت اینکه این سیمان یکی از تولیدات عمده کارخانجات سیمان کشور می باشد اغلب مصرف کنندگان برای مصارف عمومی در ساخت ملات یا بتن از آن استفاده می کنند. سیمان پرتلند نوع 2 یکی از اولین تولیدات سیمان ممتازان است .

این محصول ضمن دارا بودن خصوصیات ضد سولفات متوسط، از مقاومت فشاری بسیار بالاتری نسبت به حداقل استاندارد تعیین شده برخوردار می باشد. به طوری که به سبب کیفیت مناسب مواد اولیه و بکارگیری تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته و دقیق از جمله دستگاه آنلاین آنالایزر در اولین مراحل تولید و نمونه برداری، موفق به اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد ملی ایران گردید .

این سیمان از نظر مقاومت در رده CEM I 42.5N استاندارد اروپا می باشد.

 

 

اهم ویژگی ها

1- به سبب مقاومت متوسط در برابر حمله سولفات ها در محیط های سولفاته متوسط می تواند دارای کاربرد های ویژه باشد .

2- دارای مصارف عمومی در ساخت ملات یا بتن است .

3- مقاومت فشاری 28 روزه آن 20 ± 470 کیلو گرم بر سانتیمتر مربع می باشد .

 

 2

 

 

درباره شرکت

شرکت سیمان ممتازان (سهامی عام) به شماره ثبت 5416 و ظرفیت تولید 3300 تن کلینکر در روز (معادل یک میلیون تن در سال) با هدف تولید سیمان مورد نیاز استان و کشور و اشتغال زایی در سطح استان کرمان، تاسیس شده است.

پس از مطالعات امکان پذیری فنی، مالی و اقتصادی، شرکت تحت شماره ثبت 5416 درسال 1381 تاسیس و کارخانه در زمینی به مساحت 82 هکتار در 40 کیلومتری شمال غرب کرمان دایر شده است.

    Rss icon  mail icon