wrapper

محصولات و خرید آنلاین

 

سيمان پرتلند پوزولاني ويژه

 


به سبب استفاده از کلينکر نوع 2 با کیفیت بسیار خوب در تولید این نوع سيمان، نه تنها مقاومت فشاری آن تامین می گردد بلکه از نظر خواص شیمیایی مشابه سیمان ضد سولفات عمل نموده و در محیط های خورنده سولفاته کاربرد ویژه و موثری خواهد داشت.

مقايسه مقاومت هاي فشاري حاصل از نتايج و آزمايش هاي سيمان پرتلند پوزولاني ويژه با استاندارد ايران، نمايانگر کيفيت بالاي سيمان پوزولاني توليدي اين کارخانه است که در اولين مراحل توليد موفق به دريافت پروانه کاربرد علامت استاندارد گرديد.

توليد سيمان پرتلند پوزولاني ويژه با مشخصات کيفي بالا خواص و کاربرد هاي گسترده و متنوعی را ايجاد مي کند و همين کيفيت برتر، سبب متمايز شدن سيمان پرتلند پوزولاني ويژه سيمان ممتازان گرديده است .

این سیمان در کلاس مقاومتی CEM II/AP32.5R اروپا نیز می باشد.

 

اهم ویژگی ها

1- مقاوم در برابر املاح شیمیایی و محیط های خورنده که حاوی سولفات و کلراید می باشد.

2- مناسب برای بتن ریزی های حجیم نظیر سدها بدلیل گرمای هیدراسیون پایین(حرارت حاصل از هیدراته شدن سیمان و روند گرمازایی کمتر).

 3- نفوذپذیری کمتر بتن و جلوگیری از شوره زدگی و دو رنگ شدن سطح بتن.

4- انبساط ناشی از واکنش سنگدانه بتن با قلیایی های سیمان را کاهش می دهد و از ترک هایی که در اثر این واکنش ایجاد می گردد جلوگیری میکند.

5- بطور کلی رشد مقاومت فشاری در روزهای اولیه در بتن ساخته شده با این سیمان کندتر می باشد، و لذا باز کردن قالب ها با تاخیر انجام می شود. اما با توجه به مقاومت فشاری مناسب سیمان پرتلند پوزولانی ویژه تولیدی شرکت سیمان ممتازان نیازی به این امر احساس نمی شود.

6- برای استفاده در کارهای بنایی مناسب می باشد.

 

  ppv

درباره شرکت

شرکت سیمان ممتازان (سهامی عام) به شماره ثبت 5416 و ظرفیت تولید 3300 تن کلینکر در روز (معادل یک میلیون تن در سال) با هدف تولید سیمان مورد نیاز استان و کشور و اشتغال زایی در سطح استان کرمان، تاسیس شده است.

پس از مطالعات امکان پذیری فنی، مالی و اقتصادی، شرکت تحت شماره ثبت 5416 درسال 1381 تاسیس و کارخانه در زمینی به مساحت 82 هکتار در 40 کیلومتری شمال غرب کرمان دایر شده است.

    Rss icon  mail icon