wrapper

گزارش اقدامات انجام شده در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا

coronavirus 2

تشکیل کمیته پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و برگزاری جلسات منظم با حضور مدیران واحدهای ذیربط از زمان تائید ورود ویروس فوق به ایران

1
   

ضد عفونی کردن دستهای کلیه پرسنل و ارباب رجوعان هنگام ورود و خروج از کارخانه با نظارت و همکاری پرسنل انتظامات و بهداشت

2
   

توزیع ماسک برای کلیه پرسنل و خرید مجدد ماسک و تحویل ماسک به ارباب رجوعان در زمان ورود به کارخانه

3
   

ارسال بروشورهای مرتبط با بیماری کرونا و روش های پیشگیری آن از طریق اتوماسیون اداری، کانالهای اطلاع رسانی مجازی و وب سایت کارخانه به منظور آموزش پیشگیری از شیوع بیماری مذکور

4
   

معاینه روزانه پرسنل کانتین با استفاده از دماسنج لیزری جهت صحت سلامت آنها

5
   

پیگیری خرید دستگاههای ثبت ورود و خروج پرسنل از طریق تشخیص چهره

6
   

ضد عفونی روزانه کانتین و ضدعفونی کردن دستهای پرسنل هنگام ورود و خروج از کانتین و نظارت مستمر واحد بهداشت بر فرآیند تهیه غذا

7
   

نظارت و ضد عفونی داخل کلیه سرویس های ایاب و ذهاب

8
   

نظافت و ضدعفونی کردن روزانه کانتین، سرویس های بهداشتی، بوفه رانندگان، مسجد، دفاتر کار (تلفن، موس ها و کیبوردها، میزها، صندلی ها و ....)، آسانسور و کلیدهای آن و ضد عفونی کردن دست همکاران در زمان ورود به جلسات کاری و تجمعات کاری با نظارت واحد بهداشت

9
   

اطلاع رسانی به مدیران و سرپرستان واحدها به منظور اعلام اسامی همکاران دارای علائم بیماری جهت معاینه پزشک شرکت و مرخصی افراد مشکوک به بیماری

10
   

تعطیلی رستوران و حذف سرو غذا برای پرسنل روزکار و زمانبندی حضور پرسنل شیفت در رستوران جهت جلوگیری از تجمعات

11
   

حذف غذای رانندگان حمل محصولات شرکت

12
   

آموزش پرسنل خدمات، آبدارخانه و آشپزخانه توسط واحد بهداشت و نظارت بیشتر بر رعایت نکات بهداشتی آبدارخانه ها در زمان توزیع چای

13
   

به تعویق انداختن کلیه دوره های آموزشی و ماموریتها و عدم برگزاری کلیه جلسات، گردهمایی ها و بازدیدهای غیر ضروری خارج کارخانه و به تعویق انداختن درخواستهای بازدید از کارخانه

14
   

کاهش زمان حضور پرسنل روزکار در کارخانه

15
   

تهیه و توزیع مواد ضد عفونی کننده و قرار دادن آن در تمامی قسمت های کارخانه، دفتر تهران، دفتر فروش، پروژه دفتر جدید فروش و …

16
   

استفاده از دستکش یکبار مصرف و لاتکس توسط کلیه پرسنل خدمات، آبدارخانه ها، آشپزخانه، انتظامات، مالی، فروش و سایر قسمتهایی که با ارباب رجوع سر و کار دارند.

17
   

نصب دستورالعمل های بهداشتی در محل سرویس های بهداشتی و مکانهای عمومی و آموزش صحیح شستن دستها از طریق نصب تصاویر نحوه شستشوی دست در تمامی سرویس های بهداشتی

18
   

خرید شیرهای الکترونیکی و جا مایع دستشویی چشمی جهت سرویس های بهداشتی با تردد بالا

19
   

اختصاص آب سرد کن مجزا جهت پرسنل خدمات بارگیرخانه

20

 

ادامه مطلب...

براي پنجمين سال سيمان ممتازان واحد نمونه صنعت سبز كشور شد

شركت سيمان ممتازان كرمان در بیست و یکمین همایش ملی واحدهای صنعتی و خدماتی سبز، به عنوان صنعت سبز كشور معرفي شد.

در اين همايش كه با حضور بيژن زنگه وزير نفت و عیسی کلانتری معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط‌ زیست همراه بود، مدیر کل دفتر ارزیابی زیست محیطی سازمان حفاظت محیط‌زیست كشور گفت: این همایش با هدف ایجاد رویکرد زیست محیطی بین فعالان محیط‌زیست و صنعت برگزار می‌شود و می‌تواند برای فعالیت‌های بین‌المللی واحدهای صنایع سبز برگزیده نیز بسیار مفید باشد.

حمید جلالوندی تاکید کرد: توسعه اقتصادی زماني مهم است که بتواند با کاهش آلودگی‌ها اتفاق بيفتد و اینگونه نباشد که محیط‌زیست فدای توسعه شود.

وی ادامه داد: رعایت استانداردهای زیست محیطی، ایجاد سیستم پایش لحظه‌ای، ایمنی بهداشت و محیط‌زیست، استقرار نظام مدیریت سبز و عدم حضور در فهرست صنایع آلاینده، برخی از شاخص‌هاي انتخاب صنایع سبز است. جلالوندی گفت: در اين همايش از ٧٧ واحد سبز، شامل ۵۶ واحد صنعتی و ٢١ واحد خدماتی تجليل شد.

لازم به ذكر است شرکت سیمان ممتازان کرمان با رعایت معیارها و الزامات استانداردهاي محيط زيست، بهينه‌سازي مصرف انرژي و در اختيار گرفتن تکنولوژي پيشرفته و سازگار با محيط زيست، اهتمام ويژه‌اي در قبال حفظ منابع و سرمايه هاي طبيعي و توسعه محيط زيست داشته كه باعث شده است تا کنون پنج سال به عنوان واحد برگزيده صنعت سبز كشور معرفی شود.

ادامه مطلب...

آگهی فراخوان برای شناسایی فروشنده سنگ آهن

     
   آگهی فراخوان برای شناسایی فروشنده سنگ آهن  
 
شرکت سیمان ممتازان کرمان در نظر دارد فروشندگان توانمند برای خرید و حمل 50,000تن سنگ آهن هماتیت دانه بندی شده با مشخصات ذک شده در زیررا شناسایی ومورد ارزیابی قراردهد.علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتردرساعات اداری باشماره 33370561-034 داخلی 1902 ،آقای مهندس کارور ویا 58132202 -034 آقای مهندس پور نخعی تماس حاصل نمایند.
 • خلوص Fe2o3 حداقل به میزان40-60درصد
 • اندازه حداکثر 70 میلیمتر
 • مقدار Na2o+K2o حداکثر به میزان 0.5 درصد
 • مقدار کلر حداکثر به میزان 0.01 درصد
 • میزان مجاز رطوبت مواد حداکثر 5 درصد
 • FeO max 0.5 %
واجدین شرایط می توانند مدارک و مستندات(اساسنامه شرکت وآگهی آخرین تغییرات برای اشخاص حقوقی ،مشخصات کامل هویتی برای اشخاص حقیقی ,مجوزها و مدارک مورد نیاز مربوط به بهره برداری معدن، تصویر آخرین آنالیز انجام شده)، فهرست ومشخصات کامل ماشین آلات، تجهیزات ورزومه کاری خود را حداکثر تا بیست و سوم بهمن ماه  به آدرس کرمان : کیلومتر 32 جاده کرمان به رفسنجان کارخانه سیمان ممتازان، امور قراردادها و یا تهران : اتوبان همت ( شرق ) ، خیابان شیراز جنوبی ، کوچه بابا علیخانی غربی ، پلاک 26، طبقه چهارم تلفن 88616389(021)  امور بازرگانی شرکت و یا به نشانی الکترونیکی زیر ارسال نمایند.
 commercial@momtazancement.com
 
     
ادامه مطلب...

شرکت سیمان ممتازان کرمان به عنوان تنها واحد نمونه استاندارد استان کرمان در سال 1398 معرفی شد

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان ممتازان کرمان، در همایش تجلیل از برترین‌های استاندارد استان در محل اتاق بازرگانی کرمان که با حضور معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد، استاندار، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و جمعی دیگر از مدیران و فعالان اقتصادی همراه بود، لوح و تندیس واحد نمونه استاندارد استان به نماینده شرکت سیمان ممتازان اهدا شد.در این مراسم همچنین از مدیر کنترل کیفیت سیمان ممتازان نیز تجلیل به عمل آمد.

معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد در این آئین گفت: بسیاری از گرفتاری‌های امروز جامعه ما ناشی از عدم به کارگیری استانداردهاست و هیچ استانداردی مهمتر از اخلاق  نیست. مسلم بیات، دانش و استاندارد را 2 رکن جدانشدنی برای ارتقاء کیفیت در عرصه تولید دانست و افزود: بعلت تشدید تحریم‌ها برخی از سودجوها به‌واسطه نیاز بازار اقدام به تولید کالاهای بی‌کیفیت می‌کنند لذا باید با افزایش نظارت اجازه ورود کالای بی‌کیفیت و بی‌هویت در بازارها  گرفته شود. وی از ارائه و تدارک بسته حمایتی توسط سازمان ملی استاندارد خبر داد و افزود: ایران در تدوین استانداردها در رتبه 21 جهان قرار دارد .

محمدجواد فدایی استاندار کرمان هم گفت: باید استانداردهای کالاهای صادراتی استان با استانداردهای جهانی مطابقت کند و نباید به سادگی بازارهای خارجی را از دست بدهیم.

اسماعیل عاقلی مدیر کل استاندارد استان کرمان نیز در این همایش با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری برای جلوگیری از واردات بهترین گزینه را ارتقای کیفیت تولیدات داخلی می‌دانند افزود: انتخاب شعارهای اقتصادی در چند سال اخیر از سوی مقام معظم رهبری اهمیت استاندارد و توجه به این مسئله را بیشتر می‌کند.

ادامه مطلب...

برگزاری نمایشگاه خوشنویسی آقای شهیدی

برگزاری نمایشگاه خوشنویسی آقای شهیدی

هفتمین نمایشگاه آثار خوشنویسی جمعی از هنرمندان آموزشگاه خوشنویسی عمید با عنوان بر مرکب مرکب درگالری ارغوان وابسته به موزه پریشانی استاد مودب برگزار شد.

در این نمایشگاه آثار خوشنویسی و خطاطی یکی از پرسنل شرکت سیمان ممتازان آقای محمد مهدی شهیدی نیز در معرض بازدید عموم قرار گرفت.

مهندس ربانی و مهندس ایرانمنش ضمن بازدید از این نمایشگاه وآثار خطاطی آقای شهیدی، از ایشان تجلیل نمودند.

روابط عمومی شرکت سیمان ممتازان

ادامه مطلب...

غرفه سیمان ممتازان کرمان در نمایشگاه صنعت ساختمان سیرجان برپا شد

غرفه سیمان ممتازان کرمان درهفتمین نمایشگاه توانمندیهای صنعتی استان کرمان در بخش صنعت و ساختمان در شهرستان سیرجان به منظور معرفی تولیدات شرکت بر پا شد.

 این نمایشگاه با حضور بیش از40 شرکت با هدف معرفی آخرین دستاوردهای این صنعت در محل دائمی نمایشگاه های سیرجان و با حضور متخصصان و فعالان این صنعت برگزار شد.

این نمایشگاه در راستای معرفی صنعتگران و توسعه بازار عرضه برای تولیدات داخلی و همچنین معرفی آخرین دستاوردهای نوین در بخش صنعت ساختمان برگزار شد، که سیمان ممتازان کرمان نیز در این نمایشگاه حضور داشت و تولیدات خود را به نمایش گذاشت.در حاشیه این نمایشگاه مهندس غفاری مدیر کل شهرکهای صنعتی استان کرمان،آقای حسن پور نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و شهردار سیرجان از غرفه سیمان ممتازان بازدید نمودند.

روابط عمومی شرکت سیمان ممتازان

 
ادامه مطلب...

گزارشی از مجمع عمومی شرکت سیمان ممتازان کرمان

گزارشی از مجمع عمومی شرکت سیمان ممتازان کرمان

از عملکرد مطلوب تا افزایش سود سهام و سرمایه شرکت و کاهش مصرف انرژی

 

عصر بیست و هشتیمن روز از تابستان 1397 خورشیدی، سهامدارن یکی از واقعی‌ترین بنگاه‌های اقتصادی بخش خصوصی کرمان گرد هم آمدند تا از میزان سود و افزایش سهام خود مطلع شوند، در جریان چگونگی روند فعالیت شرکت در سال گذشته قرار گیرند و در تصمیم‌گیری برای برخی از برنامه‌های آتی مشارکت کنند، البته که از فضا و شرایط پایان نشست می‌توان فهمید که در همه موارد ذکر شده به نتیجه مطلوب رسیدند و رضایت کامل داشتند.

دیرعامل شرکت سیمان ممتازان در مجمع عمومی سالیانه این شرکت از عملکرد مناسب سیمان ممتازان در سال 96 سخن گفت، به تشریح روند فعالیت شرکت در بخش‌های مختلف پرداخت، سود خالص هر سهم در سال 96 را 1347 ریال عنوان کرد (سود عملیاتی هر سهم 558 ریال و سود غیرعملیاتی هر سهم 762 ریال) و اذعان داشت: سود نقدی برای هر سهم 750 ریال و 53 درصد هر سهم به عنوان سهام جایزه بین سهامداران تقسیم شد که سود نقدی نسبت به سال گذشته 24 درصد افزایش داشت.

نشست راس ساعت 15 آغاز می‌شود و پس از انتخاب هیات رئیسه مجمع، طبق برنامه مدیرعامل باید از عملکرد شرکت گزارش می‌داد؛ محمد ربانی گفت: عملکرد سیمان ممتازان با توجه به شرایط اقتصادی این صنعت در کشور از میانگین بالاتر و وضعیت مطلوبی برخوردار است.

وی برای اثبات این گفته خود به آمار و ارقام مراجعه می‌کند "سال گذشته شرکت‌های سیمانی کشور 82 میلیون تن ظرفیت تولید سیمان داشتند اما 54 میلیون تن سیمان تولید کرده‌اند که این کاهش تولید بر اساس سیاست کشوری به دلیل انباشت کیلنکر بوده است. شرکت ممتازان نیز به تبعیت از شرایط کشور باید در مقطعی تولید را متوقف می‌کرد که این توقف به منظور صرفه جویی در مصرف برق به تابستان موکول شد و به همین دلیل توانستیم پاداش همکاری وزارت نیرو را دریافت کنیم که کاهش 188 ریالی را در نرخ هر کیلو وات ساعت مصرف برق به دنبال داشت.

ربانی ادامه داد: همچنین در سال 94 و 95 همزمان با شرایط کشور، فروش سیمان ممتازان نیز کاهش یافت که البته بخشی از آن تابع سهمیه بندی هایی بود که انجمن سیمان برای کارخانه ها در نظر گرفت و ما نیز رعایت کردیم و فروش شرکت کم شد. مدیرعامل شرکت سیمان ممتازان با بیان اینکه برای این مشکل هم چاره‌اندیشی کردیم، اظهار داشت: فعالیت هایی را در زمینه بازاریابی آغاز، یک تیم بازاریابی تشکیل و کلاسهای آموزشی را برگزار کردیم؛ همچنین در هیات مدیره روش های فروش بررسی و تصمیمات بسیار خوبی در اواخر سال 95 گرفته شد که تاثیرات آن در سال 96 مشخص شد.

وی به نتیجه این اقدامات اشاره کرد و گفت: شرکت سیمان ممتازان از لحاظ سود عملیاتی فروش در مقایسه با 20 شرکت بورسی که اطلاعات آنها با سیمان ممتازان منتشر شده‌اند و همچنین بهره‌برداری از ظرفیت اسمی در بین 31 شرکت سیمانی در بورس، مقام چهارم را به خود اختصاص داده است.

ربانی همچنین از عملکرد مثبت شرکت در سایر بخش‌ها از جمله کاهش مصرف انرژی گفت و تصریح کرد: یکی از فاکتورهای مهم در صنعت سیمان مدیریت انرژی است که خوشبختانه مصرف انرژی الکتریکی کارخانه ممتازان به ازای تولید هر تن سیمان در سال گذشته به 99 و هشت دهم کیلو وات رسیده در حالی که در سال 95، کمی بیشتر از حد استاندارد اعلام شده یعنی 102 کیلو وات بوده است و این مهم نتیجه اقدامات خوب همکاران ما در شرکت بود. وی ادامه داد: همچنین سوخت مصرفی در سال 95 به علت مشکلاتی که در کوره وجود داشت بالا بود اما در سال جاری این میزان مصرف به 748 کیلوکالری رسید، هرچند که استاندارد کارخانه 740 کیلوکالری است و امیدواریم سال آینده به کمتر از حد استاندارد برسیم.

مدیرعامل شرکت سیمان ممتازان در ادامه برشمردن موفقیت شرکت در مصرف انرژی، به مصرف آب و مسئله کم آبی به عنوان موضوعی که از حدود 4 سال پیش تاکنون به صورت جدی در کشور و کرمان مطرح شده اشاره و بیان کرد: به طور نسبی در مصرف آب نیز توانستیم صرفه جویی هایی را اعمال کنیم که این صرفه جویی ها هم در بخش صنعتی و هم در بخش فضای سبز بود و روند مصرف آب در شرکت طی چهار سال گذشته مدیریت شده و روند کاهشی داشته است، به طوریکه در سال 96 نسبت به سال 95، چهار درصد کاهش مصرف داشتیم.

وی در پایان از سایر موفقیت‌های شرکت سخن گفت و اظهار داشت: یکی از اقدامات مهم و بموقع که در سال 97 با راهنمایی هیات مدیره محترم صورت پذیرفت تبدیل تسهیلات ارزی به ریالی در راستای اجرای ماده 20 قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقاء نظام مالی کشور بود.

گفتنی است عملکرد موفق شرکت سیمان ممتازان در سال 96 دستاوردهای بسیاری را همراه داشت که واحد نمونه صنعتی از سوی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، واحد نمونه استاندارد از سوی اداره کل استاندارد برای نهمین سال و واحد نمونه صنعت سبز از سوی سازمان حفاظت محیط زیست برای چهارمین مرتبه از جمله آن است.

لازم به ذکر است پس از خاتمه مجمع عمومی سالیانه، مجمع عمومی فوق العاده شرکت نیز برگزار شد که علاوه بر افزایش سرمایه شرکت از مبلغ 392 هزارو چهل میلیون ریال به 600 هزار میلیون ریال از محل سود انباشته، اساسنامه شرکت نیز در راستای چشم انداز و استراتژی‌های شرکت جهت سرمایه گذاری در بخش انرژی های پاک و تجدید پذیر اصلاح شد.

 

  روابط عمومی سیمان ممتازان کرمان 

ادامه مطلب...

آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده

آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده

 شرکت سیمان ممتازان کرمان (سهامی عام)

شماره ثبت 5416 و شناسه ملی 10860238958

 

بدینوسیله از تمامی سهامداران محترم یا نماینده قانونی ایشان دعوت می شود در جلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت که رأس ساعت 17:00 روز چهارشنبه  مورخ 1397/04/27 در کارخانه سیمان ممتازان واقع در کرمان ، کیلومتر 32 جاده کرمان – رفسنجان تشکیل می شود ، حضور بهم رسانند .

 

دستور جلسه :

 • قرائت و استماع گزارش توجیهی هیئت مدیره و گزارش بازرس قانونی در خصوص پیشنهاد افزایش سرمایه
 • اتخاذ تصمیم در خصوص افزایش سرمایه
 • اصلاح موادی از اساسنامه
 • سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی فوق العاده باشد .

 

هیأت مدیره شرکت سیمان ممتازان کرمان ( سهامی عام)

ادامه مطلب...

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه

 شرکت سیمان ممتازان کرمان (سهامی عام)

شماره ثبت 5416 و شناسه ملی 10860238958

 

بدینوسیله از تمامی سهامداران محترم یا نماینده قانونی ایشان دعوت می شود در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت که رأس ساعت 15:00 روز چهارشنبه  مورخ 1397/04/27 در کارخانه سیمان ممتازان واقع در کرمان ، کیلومتر 32 جاده کرمان – رفسنجان تشکیل می شود ، حضور بهم رسانند .

 

دستور جلسه :

 • استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی برای سال مالی منتهی به 1396/12/29
 • تصویب صورتهای مالی شرکت برای سال مالی منتهی به 1396/12/29
 • اتخاذ تصمیم در خصوص تقسیم سود
 • انتخاب روزنامه کثیر الانتشار
 • انتخاب حسابرس و بازرس قانونی
 • تعیین پاداش هیئت مدیره و حق حضور اعضاء غیر موظف هیئت مدیره
 • انتخاب اعضاء هیئت مدیره
 • سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه باشد .

 

 

هیأت مدیره شرکت سیمان ممتازان کرمان ( سهامی عام)

ادامه مطلب...

شرکت سیمان ممتازان واحد برتر استان در بخش صنعت

شرکت سیمان ممتازان کرمان در جشنواره تجلیل از نخبگان جامعه کار و تولید و همچنین واحد های برتر استان، به عنوان واحد برتر در بخش صنعت معرفی شد.

در این مراسم که با حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور، سرپرست معاونت سیاسی استانداری کرمان، مدیران کل سازمان‌های تامین اجتماعی، بهزیستی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نیز جمعی از مدیران و کارگران واحدهای صنعتی همراه بود، معاون وزیر کار و رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه خرید کالای ایرانی باعث افزایش اشتغال کشور می‌شود افزود: باید از کالای ایرانی برای حرکت چرخه اقتصادی کشور حمایت کرد و ایجاد امنیت شغلی مهمترین دغدغه کارگران ماست که باید این دغدغه را از زندگی آنها حذف کرد .

در این مراسم از مدیر عامل شرکت سیمان ممتازان کرمان به عنوان واحد نمونه برتر استان در بخش صنعت و از مسئول مرکز بهداشت این شرکت به عنوان بهداشت‌یار نمونه برتر استانی و ملی و همچنین واحد بهداشت شرکت سیمان ممتازان کرمان تقدیر بعمل آمد.

ادامه مطلب...

درباره شرکت

شرکت سیمان ممتازان (سهامی عام) به شماره ثبت 5416 و ظرفیت تولید 3300 تن کلینکر در روز (معادل یک میلیون تن در سال) با هدف تولید سیمان مورد نیاز استان و کشور و اشتغال زایی در سطح استان کرمان، تاسیس شده است.

پس از مطالعات امکان پذیری فنی، مالی و اقتصادی، شرکت تحت شماره ثبت 5416 درسال 1381 تاسیس و کارخانه در زمینی به مساحت 82 هکتار در 40 کیلومتری شمال غرب کرمان دایر شده است.

      mail icon Rss icon