wrapper

یکشنبه, 13 مرداد 1398 ساعت 19:01

سیمان ممتازان واحد نمونه صنعتی استان شد

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شرکت سیمان ممتازان به عنوان تنها واحد سیمانی استان در بین واحدهای برتر صنعتی استان موفق به دریافت تندیس واحد نمونه شد.

به گزارش روابط عمومی سیمان ممتازان، در همایش گرامیداشت روز صنعت و معدن استان کرمان، واحدهای نمونه صنعتی و معدنی برتر استان معرفی شدند که معاون وزیر صنعت و معدن با اهدا تندیس از شرکت سیمان ممتازان به عنوان واحد نمونه تجلیل کرد. وی در این همایش، به رشد 41 درصدی میزان تسهیلات پرداختی به تولید در دو ماهه نخست سال جاری اشاره کرد و گفت: این میزان تسهیلات پاسخگوی نیاز تولیدی کشور نخواهد بود. فرشاد مقیمی، بیان کرد: در ابتدای امسال برآورد تسهیلات ریالی و ارزی مورد نیاز را به بانک مرکزی اعلام کرده‌ایم اما مشکلاتی در این زمینه وجود دارد که در حال پیگیری آنها هستیم. معاون وزیر صنعت و معدن به برخی گلایه های فعالان اقتصادی از سیاست های ارزی در سال 97 اشاره کرد و افزود: بخشی از این مشکلات در سال 98 برطرف شد اگر چه شرایط تحریم ها وضعیت متفاوتی را ایجاد کرد. همچنین رئیس اتاق کرمان نیز در این همایش، از همه فعالان اقتصادی که در این شرایط سخت با وجود همه دغدغه ها همچنان در صحنه مانده‌اند، قدردانی و تصریح کرد: عده‌ای از فعالان اقتصادی حتی با فروش تمام دارایی‌های خود سعی بر حفظ تولید و اشتغال دارند که این انگیزه آنها بسیار ارزشمند است. مدیرعامل شرکت سیمان ممتازان نیز در این همایش با بیان اینکه واحدهای تولیدی در شرایط بسیار سختی هستند، گفت: موضوع تحریم‌ها شرایط صادرات و واردات را با مشکل مواجه کرده که باید حل شود و اگر این روند ادامه یابد شاهد کاهش اشتغال و سرمایه گذاری خواهیم بود. محمد ربانی افزود: بیشتر بخش‌نامه‌هایی که توسط دولت صادر می‌شود تکراری است و باید در این خصوص تجدید نظر شود، به عنوان مثال سال گذشته بخشنامه‌ای در زمینه صادرات صادر شد و پس از اینکه متوجه شدند که به نفع صادرات نیست بخشنامه‌ دیگری برای لغو آن صادر شد.

خواندن 217 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 14 مرداد 1398 ساعت 08:35

درباره شرکت

شرکت سیمان ممتازان (سهامی عام) به شماره ثبت 5416 و ظرفیت تولید 3300 تن کلینکر در روز (معادل یک میلیون تن در سال) با هدف تولید سیمان مورد نیاز استان و کشور و اشتغال زایی در سطح استان کرمان، تاسیس شده است.

پس از مطالعات امکان پذیری فنی، مالی و اقتصادی، شرکت تحت شماره ثبت 5416 درسال 1381 تاسیس و کارخانه در زمینی به مساحت 82 هکتار در 40 کیلومتری شمال غرب کرمان دایر شده است.

    Rss icon  mail icon