wrapper

شنبه, 05 مرداد 1398 ساعت 19:41

باید همه ظرفیت های تجاری موجود با ۱۵ کشور همسایه را فعال کنیم

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه هماهنگی سفر قریب الوقوع خود به کشور پاکستان بر لزوم شناسایی دقیق و فعال سازی همه ظرفیت های تجاری با ۱۵ کشور همسایه ایران تاکید نمود.


به گزارش سیمان خبر، رضا رحمانی در این خصوص اظهار داشت: برای برقراری مبادلات تجاری مناسب با کشورهای همسایه ضرورت دارد روی نیازهای کالایی آنها مطالعه دقیقی داشته باشیم.

وی با اشاره به دیدار اخیر خود با سفیر پاکستان به منظور ارتقای مبادلات تجاری طرفین، گفت: بسیاری از اقلام کالایی تولیدی ایران مشتریان خوبی در همین کشور های همسایه دارد که باید برای معرفی و بازاریابی صحیح این کالاها اقدامات بهتری صورت دهیم.

رحمانی افزود: بیش از ۵۴ درصد صادرات غیرنفتی ایران به کشور های همسایه است ولی با لحاظ ظرفیت های تجاری موجود فی مابین به راحتی می توانیم میزان صادرات خود را به این کشور ها افزایش دهیم.

وزیر صمت با اشاره به سفر خود به کشور پاکستان جهت افزایش مناسبات تجاری و اقتصادی طرفین خاطرنشان کرد: افزایش مبادلات اقتصادی ایران و پاکستان که هم اکنون بالغ بر۱.۳ میلیارد دلار برآورد می شود، می تواند نقطه عطف آغاز همکاری ها و توسعه روابط تجاری ایران با سایر کشورهای همسایه خود باشد.

 

خواندن 72 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 06 مرداد 1398 ساعت 09:18

درباره شرکت

شرکت سیمان ممتازان (سهامی عام) به شماره ثبت 5416 و ظرفیت تولید 3300 تن کلینکر در روز (معادل یک میلیون تن در سال) با هدف تولید سیمان مورد نیاز استان و کشور و اشتغال زایی در سطح استان کرمان، تاسیس شده است.

پس از مطالعات امکان پذیری فنی، مالی و اقتصادی، شرکت تحت شماره ثبت 5416 درسال 1381 تاسیس و کارخانه در زمینی به مساحت 82 هکتار در 40 کیلومتری شمال غرب کرمان دایر شده است.

    Rss icon  mail icon