wrapper

دوشنبه, 31 تیر 1398 ساعت 14:04

معرفی نسل جدید سیستم های اتوماسیون صنعتی مبتنی بر وب در نمایشگاه هانوفر آلمان

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شرکت زیمنس نسل جدید سیستم های کنترل مبتنی بر وب خود را در نمایشگاه هانوفر ۲۰۱۹ آلمان به علاقه مندان معرفی کرد


به گزارش سیمان خبر، در نمایشگاه هانوفر امسال که فروردین ماه سال جاری برگزار شد، شرکت زیمنس سیستم کنترل فرآیند اتوماسیون خود به نام «نئو»  با قابلیت پاسخگویی بیشتر به نیاز های عصر دیجیتال  را به فعالان حوزه صنعت معرفی کرد.

در این پلتفرم کاربران از یک رابط کاربری گرافیکی (GUI) بهره میبرند، به گونه ای که از طریق برنامه های مختلف میتوان به اطلاعات دسترسی داشت و با سیستم ارتباط برقرار کرد.

بر مبنای اطلاعات ارائه شده توسط این شرکت آلمانی، دو بخش اصلی به منظور اقدامات مهندسی و کنترل – مانیتوینگ در این سامانه در نظر گرفته شده است.

زیمنس معتقد است در این سیستم استانداردهای جدیدی را در سطح جهانی معرفی کرده است که میتواند به تمام ذیتفعان پروژه کمک کند تا در هر زمان و مکانی از طریق ارتباط اینترنتی امن به اطلاعات مورد نظر خود دسترسی داشته باشند. به این ترتیب تمامی کاربران مجاز میتوانند به صورت موازی و بدون نیاز به نصب نرم افزار های محلی از طریق سیستم مبتنی بر وب با نرم افزار در تعامل باشند.

معماری قابل انعطاف این سیستم باعث می شود تا با بهره مندی از استاندارد ( Open MTP- Module Type Package) حداکثر مقیاس پذیری را در سیستم های کنترل از صنایع کوچک تا صنایع بزرگ را فراهم آورد.

سیستم امنیتی چند لایه، انتقال امن اطلاعات را بر اساس استاندارد های بین المللی تضمین خواهد کرد.

* نکته حائز اهمیت آن است که دیجیتالی شدن فرآیند های صنعتی در کشورهای مختلف به هر حال امکان نفوذ اطلاعاتی و امنیتی به فرآیند های تولیدی و صنعتی آن کشور را بیش از گذشته فراهم می کند و در کنار امکانات ارائه شده، توجه به مقوله امنیت ملی و اطلاعاتی کشور ها در سال های آتی بسیار اثرگذار خواهد بود.

خواندن 114 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 01 مرداد 1398 ساعت 08:10

درباره شرکت

شرکت سیمان ممتازان (سهامی عام) به شماره ثبت 5416 و ظرفیت تولید 3300 تن کلینکر در روز (معادل یک میلیون تن در سال) با هدف تولید سیمان مورد نیاز استان و کشور و اشتغال زایی در سطح استان کرمان، تاسیس شده است.

پس از مطالعات امکان پذیری فنی، مالی و اقتصادی، شرکت تحت شماره ثبت 5416 درسال 1381 تاسیس و کارخانه در زمینی به مساحت 82 هکتار در 40 کیلومتری شمال غرب کرمان دایر شده است.

    Rss icon  mail icon