wrapper

چهارشنبه, 09 آبان 1397 15:09

سیمان ممتازان کرمان برای دهمین سال متوالی واحد نمونه استاندارد شد

به نام خدا

تکرار مکرر یک افتخار

سیمان ممتازان کرمان برای دهمین سال متوالی واحد نمونه استاندارد شد

شرکت سیمان ممتازان کرمان در آیین تجلیل از واحدهای تولیدی نمونه استاندارد، برای دهمین سال متوالی به عنوان واحد نمونه استاندارد استان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی، در این آیین که با حضور معاون سازمان ملی استاندارد، معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان، رئیس اداره کل استاندارد کرمان، دبیر کل اتاق و جمعی از فعالان و مدیران بنگاه‌های اقتصادی برگزار شد، از شرکت  سیمان ممتازان کرمان تجلیل به عمل آمد.

مرندی مقدم، معاون سازمان ملی استاندارد دراین مراسم، استاندارد را مسیر رسیدن به توسعه پایدار دانست و گفت : امروز کشور از استاندارد کالا و خدمات عبور کرده و استاندارد در حوزه های اجتماعی را دنبال می‌کند. وی تاکید کرد: سازمان ملی استاندارد مکلف است ارزیابی واحدهای تولیدی را بر اساس روشهای بین المللی انجام دهد و دنبال آن است که روشهای ارزیابی را به سمت خود اظهاری واحدهای تولیدی هدایت کند. معاون سازمان ملی استاندارد همچنین از ارسال دو بسته حمایتی برای واحدهای تولیدی و تجار خبر داد و گفت: از این به بعد واحدهایی که در عرصه استانی و ملی به لحاظ رعایت کیفیت و شرایط استاندارد نمونه شوند، از نمونه برداری مجدد معاف می شوند.   

                                                                                                                       

 

درباره شرکت

شرکت سیمان ممتازان (سهامی عام) به شماره ثبت 5416 و ظرفیت تولید 3300 تن کلینکر در روز (معادل یک میلیون تن در سال) با هدف تولید سیمان مورد نیاز استان و کشور و اشتغال زایی در سطح استان کرمان، تاسیس شده است.

پس از مطالعات امکان پذیری فنی، مالی و اقتصادی، شرکت تحت شماره ثبت 5416 درسال 1381 تاسیس و کارخانه در زمینی به مساحت 82 هکتار در 40 کیلومتری شمال غرب کرمان دایر شده است.

 

Rss icon    mail icon

_