wrapper

پنج شنبه, 29 فروردين 1398 ساعت 21:14

سیمان ممتازان کرمان واحد نمونه کار کشور شد

رییس‌جمهور در سی‌امین جشنواره قدردانی از کارگران، لوح تقدیر و تندیس واحد نمونه کار کشور را به مدیرعامل شرکت سیمان ممتازان کرمان اعطا کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان ممتازان کرمان، در این مراسم که به بهانه گرامیداشت هفته کارگر برگزار شد  از ۲۹ کارگر و مدیر واحدهای تولیدی و صنعتی نمونه کشور در بخش‌های مختلف تجلیل به عمل آمد و شرکت سیمان ممتازان کرمان به عنوان یکی از واحدهای نمونه کارگری کشور معرفی شد.

رئیس جمهوردر این جشنواره،  قدرت دولت را نتیجه پشتیبانی مردم و تلاش کارگران خواند و با اشاره به صادرات غیرنفتی 40 میلیارد دلاری کشور تاکید کرد: دولت، کارفرمایان، کارگران، کارآفرینان و بخش‌های مختلف تولیدی جامعه امروز بار سنگین‌تری بر دوش دارند.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی با بیان اینکه برای حفظ ارزش پول یا باید قیمت ارز خارجی کاهش یابد و یا ارز بیشتری به دست آوریم، گفت: در زمینه کم شدن نیاز به ارز، کارگران، کارفرمایان و تولیدکنندگان کار بزرگی انجام می‌دهند و بخشی از نیازهای جامعه توسط شما قشر عزیز برطرف می‌شود و امروز در برخی از بخش‌ها تبدیل به صادرکننده شده‌ایم.

لازم به ذکر میباشد در همین راستا اداره تعاون کارورفاه اجتماعی استان کرمان نیز طی مراسمی در کرمان از شرکت سیمان ممتازان با اهداء لوح و تندیس، تقدیر بعمل آورد.

درباره شرکت

شرکت سیمان ممتازان (سهامی عام) به شماره ثبت 5416 و ظرفیت تولید 3300 تن کلینکر در روز (معادل یک میلیون تن در سال) با هدف تولید سیمان مورد نیاز استان و کشور و اشتغال زایی در سطح استان کرمان، تاسیس شده است.

پس از مطالعات امکان پذیری فنی، مالی و اقتصادی، شرکت تحت شماره ثبت 5416 درسال 1381 تاسیس و کارخانه در زمینی به مساحت 82 هکتار در 40 کیلومتری شمال غرب کرمان دایر شده است.

    Rss icon  mail icon