wrapper

چهارشنبه, 06 آذر 1398 ساعت 00:00

غرفه سیمان ممتازان کرمان در نمایشگاه صنعت ساختمان سیرجان برپا شد

غرفه سیمان ممتازان کرمان درهفتمین نمایشگاه توانمندیهای صنعتی استان کرمان در بخش صنعت و ساختمان در شهرستان سیرجان به منظور معرفی تولیدات شرکت بر پا شد.

 این نمایشگاه با حضور بیش از40 شرکت با هدف معرفی آخرین دستاوردهای این صنعت در محل دائمی نمایشگاه های سیرجان و با حضور متخصصان و فعالان این صنعت برگزار شد.

این نمایشگاه در راستای معرفی صنعتگران و توسعه بازار عرضه برای تولیدات داخلی و همچنین معرفی آخرین دستاوردهای نوین در بخش صنعت ساختمان برگزار شد، که سیمان ممتازان کرمان نیز در این نمایشگاه حضور داشت و تولیدات خود را به نمایش گذاشت.در حاشیه این نمایشگاه مهندس غفاری مدیر کل شهرکهای صنعتی استان کرمان،آقای حسن پور نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و شهردار سیرجان از غرفه سیمان ممتازان بازدید نمودند.

روابط عمومی شرکت سیمان ممتازان

 

درباره شرکت

شرکت سیمان ممتازان (سهامی عام) به شماره ثبت 5416 و ظرفیت تولید 3300 تن کلینکر در روز (معادل یک میلیون تن در سال) با هدف تولید سیمان مورد نیاز استان و کشور و اشتغال زایی در سطح استان کرمان، تاسیس شده است.

پس از مطالعات امکان پذیری فنی، مالی و اقتصادی، شرکت تحت شماره ثبت 5416 درسال 1381 تاسیس و کارخانه در زمینی به مساحت 82 هکتار در 40 کیلومتری شمال غرب کرمان دایر شده است.

      mail icon Rss icon