wrapper

مدیرعامل سیمان ممتازان: ایمنی و سلامت کارکنان مهمترین اولویت شرکت است

مدیرعامل شرکت سیمان ممتازان با بیان اینکه ایمنی و سلامت کارکنان مهمترین اولویت در فعالیت‌های شرکت است، اظهار داشت: از این رو و با توجه به ضرورت یکپارچگی فعالیت ها در حوزه های سلامت، ایمنی و محیط زیست، یک ساختمان مجزا برای واحد امور سلامت، ایمنی و محیط زیست اختصاص یافته است.

مهندس ربانی در نشست فوق العاده با اعضا کمیته ایمنی و حفاظت فنی، ادامه داد: این واحد با حضور 18 نفر پرسنل فعالیت می‌کند و با تعامل و هماهنگی با ادارات کار و امور اجتماعی، بهداشت و اداره محیط زیست، سعی در به حداقل رساندن خطرات، توجه به حفظ و ارتقاء سلامت پرسنل و حفظ محیط‌زیست دارد.  

وی افزود: شرکت سیمان ممتازان با توجه به انجام همین اقدامات تا کنون موفق به کسب لوح واحد نمونه صنعت سبز از سوي سازمان حفاظت محيط زيست کشور در سال 1389 و 1394 و 1395، منتخب کمیته ایمنی برتر کشوری در سال 94 و منتخب خانه بهداشت نمونه کشوری در سال 95 شده است.

گفتنی است این نشست با هدف تاکید بر اهمیت حفظ و بهبود توسعه ایمنی و سلامت کارکنان برگزار شد.

خواندن 32970 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 01 شهریور 1396 ساعت 09:13

درباره شرکت

شرکت سیمان ممتازان (سهامی عام) به شماره ثبت 5416 و ظرفیت تولید 3300 تن کلینکر در روز (معادل یک میلیون تن در سال) با هدف تولید سیمان مورد نیاز استان و کشور و اشتغال زایی در سطح استان کرمان، تاسیس شده است.

پس از مطالعات امکان پذیری فنی، مالی و اقتصادی، شرکت تحت شماره ثبت 5416 درسال 1381 تاسیس و کارخانه در زمینی به مساحت 82 هکتار در 40 کیلومتری شمال غرب کرمان دایر شده است.

    Rss icon  mail icon