wrapper

دوشنبه, 02 اسفند 1395 ساعت 12:26

طرح توسعه سلامت کارکنان سیمان ممتازان

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

فاز اول طرح سنجش ساختار قامتی و پیکیر سنجی با هدف بررسی و توسعه سلامت جسمی کارکنان شرکت سیمان ممتازان کرمان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی،  فاز اول این طرح با همکاری انجمن ورزشی کارگری استان کرمان، بر پایه سنجش پارامترهای ابعادی و ترکیب بدنی و تحلیل نرم افزاری آن مطابق معیارهای انجمن بین المللی آنتروپومتری انجام شده است. بر اساس نتایج تحلیلی این اندازه گیری، فرد با آگاهی از شرایط جسمی و استفاده از رهنمودهای علمی، پزشکی و ورزشی، با دریافت و اجرای برنامه های پیشنهادی بسوی توسعه سلامت و تندرستی گام بر می‌دارد.

شایان ذکر است که سیمان ممتازان همواره  اهتمام ویژه‌ای به سلامت کارکنان داشته و اقدامات و برنامه‌های متعددی برای ارتقای سلامت کارکنان به اجرا گذاشته که از جمله آن می‌توان به برگزاری همایشها و برنامه های ورزشی، انجام آزمایشات سالیانه پزشکی و انجام مراقبت ها و کنترلهای معمول نظام سلامت، اجرای برنامه های آموزشی، اجرای طرحهای بهبود تغذیه ای و پیش بینی و اجرای سایر طرح‌های سلامت اشاره کرد.

خواندن 1534 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 02 اسفند 1395 ساعت 12:33

درباره شرکت

شرکت سیمان ممتازان (سهامی عام) به شماره ثبت 5416 و ظرفیت تولید 3300 تن کلینکر در روز (معادل یک میلیون تن در سال) با هدف تولید سیمان مورد نیاز استان و کشور و اشتغال زایی در سطح استان کرمان، تاسیس شده است.

پس از مطالعات امکان پذیری فنی، مالی و اقتصادی، شرکت تحت شماره ثبت 5416 درسال 1381 تاسیس و کارخانه در زمینی به مساحت 82 هکتار در 40 کیلومتری شمال غرب کرمان دایر شده است.

    Rss icon  mail icon