wrapper

سه شنبه, 18 خرداد 1395 ساعت 18:28

غبار روبي مسجد كارخانه سیمان ممتازان

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

" به نام خدا"

«اي بندگان خدا! ماه خدا با برکت و رحمت و آمرزش به سوي شما روي آورده است؛ ماهي که نزد خداوند بهترين ماه‌ها است؛ روزهايش بهترين روزها، شب‌هايش بهترين شب‌ها و ساعاتش بهترين ساعات است.         پیامبر اکرم(ص)

به مناسبت دهه تکریم و غبار روبی مساجد، سنت حسنه غبار روبی مطابق سالهای قبل در نمازخانه کارخانه سیمان ممتازان برگزار گردید . این مراسم با حضورحجت الاسلام محبی(امام جماعت کارخانه) و جمعی از کارکنان صورت گرفت، تا ضمن پاکسازی دل و ایجاد آمادگی قلبی برای حضور در ضیافت الله ماه مبارک رمضان، فضای نمازخانه را نیز برای ورود به این میهمانی عزیز عطرآگین کنند.  در پایان این مراسم، نماز جماعت ظهر وعصر به امامت حجت الاسلام محبی در محل مسجد کارخانه برگزار گردید.

خواندن 824 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 18 خرداد 1395 ساعت 18:34

درباره شرکت

شرکت سیمان ممتازان (سهامی عام) به شماره ثبت 5416 و ظرفیت تولید 3300 تن کلینکر در روز (معادل یک میلیون تن در سال) با هدف تولید سیمان مورد نیاز استان و کشور و اشتغال زایی در سطح استان کرمان، تاسیس شده است.

پس از مطالعات امکان پذیری فنی، مالی و اقتصادی، شرکت تحت شماره ثبت 5416 درسال 1381 تاسیس و کارخانه در زمینی به مساحت 82 هکتار در 40 کیلومتری شمال غرب کرمان دایر شده است.

    Rss icon  mail icon