wrapper

یکشنبه, 20 دی 1394 ساعت 11:43

سیمان ممتازان واحد نمونه صادرات استان در سال 1394

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

مراسم تجلیل از صادر کنندگان نمونه که در تاریخ 19 دیماه 94 با حضور رئیس اتاق ایران، معاون سازمان توسعه و تجارت ایران، استاندار، فرماندار، مدیران کل ادارات و سازمانهای استان و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در محل اتاق بازرگانی کرمان برگزار گردید و طی آن از شرکت سیمان ممتازان به عنوان واحد نمونه صادرات با اهداء لوح و تندیس تقدیر بعمل آمد.

در این مراسم مهندس ربانی ضمن ایراد سخنانی، به بیان اقدامات شرکت سیمان ممتازان بمنظور کشف و شناسایی بازارهای هدف و مشکلات موجود در زمینه صادرات و فروش سیمان اشاره نمودند.

در این همایش همچنین رئیس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران ،معاون سازمان توسعه و تجارت ایران، استاندار کرمان ، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سخنرانی نمودند.

در پایان این مراسم از شرکت سیمان ممتازان و سایر صادرکنندگان نمونه استان، با اهداء لوح و تندیس تجلیل بعمل آمد.

 

sadekonandeh nemone ostan 3

 
sadekonandeh nemone ostan 2   sadekonandeh nemone ostan 1
  sadekonandeh nemone ostan 5

 

 

خواندن 1314 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 20 دی 1394 ساعت 11:47

درباره شرکت

شرکت سیمان ممتازان (سهامی عام) به شماره ثبت 5416 و ظرفیت تولید 3300 تن کلینکر در روز (معادل یک میلیون تن در سال) با هدف تولید سیمان مورد نیاز استان و کشور و اشتغال زایی در سطح استان کرمان، تاسیس شده است.

پس از مطالعات امکان پذیری فنی، مالی و اقتصادی، شرکت تحت شماره ثبت 5416 درسال 1381 تاسیس و کارخانه در زمینی به مساحت 82 هکتار در 40 کیلومتری شمال غرب کرمان دایر شده است.

    Rss icon  mail icon