wrapper

دوشنبه, 30 آذر 1394 ساعت 13:44

بازدید کمیته تخصصی مدیریت و نظارت بر بهینه سازی مصرف انرژی

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

بازدید کمیته تخصصی مدیریت و نظارت بر بهینه سازی مصرف انرژی در صنایع  از فعالیتهای مدیریت مصرف در شرکت سیمان ممتازان

 optimize Energy

پیرو هماهنگی های انجام شده در مورخ 28/9/94 کمیته تخصصی مدیریت و نظارت بر بهینه سازی مصارف انرژی در صنایع، از فعالیتهای انجام شده در شرکت سیمان ممتازان بازدید به عمل آوردند. در ابتدای برنامه آقایان مهندس ایرانمنش مدیر کارخانه، مهندس گلستانی مدیر برق و کنترل و انرژی و مهندس مظفر نژاد رئیس تاسیسات گزارش مبسوطی در زمینه اقدامات انجام شده و طرحهای در دست بررسی شرکت در راستای بهینه سازی مصرف انرژی ارائه نمودند. سپس جناب آقای مهندس حکاک رئیس گروه کارشناسی انرژی استان ضمن قدردانی از تلاشهای انجام شده در سیمان ممتازان در رابطه با مسائل مربوط به بهینه سازی مصرف انرژی و لزوم استمرار این رویه بیاناتی را ایراد نمودند. ایشان که در قالب کمیته فوق قبلاً از شرکت سیمان ممتازان بازدید به عمل آورده بودند فعالیتهای انجام شده را بارز و قابل تقدیر دانستند. در ادامه جناب آقای دکتر ایرانمنش رئیس گروه مدیریت مصرف برق منطقه ای کرمان گزارشی از اقدامات مدیریت مصارف صنعتی در حوزه برق منطقه ای کرمان، همکاریهای انجام شده توسط شرکت سیمان ممتازان کرمان و همچنین فرآیند انجام این بازدید و اهداف کمیته فوق گزارش کاملی ارائه فرمودند. وی در خاتمه از تلاشهای دست اندرکاران این مجموعه جهت  پیاده سازی سیاستهای مدیریت مصرف و همچنین همکاری در انجام مناسب این بازدید تشکر نمودند.

لازم به ذکر است کمیته فوق شامل کارشناسان و مدیران انرژی استانداری، برق منطقه ای کرمان، شرکت توزیع برق جنوب استان کرمان، شرکت توزیع برق شمال استان کرمان، اداره آب منطقه ای کرمان، شرکت نفت استان، شرکت گاز استان، سازمان صنعت معدن و تجارت، اداره استاندارد کرمان، نماینده بخش خصوصی، دانشگاه شهید باهنر کرمان، دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان و ... می باشد که در پایان بازدیدکنندگان فوق از روند فعالیتهای انجام شده در شرکت سیمان ممتازان خصوصاً پروژه های انجام شده در زمینه برق، آب و ترموگرافی تقدیر و آن را به عنوان نمونه عملی بسیار مناسبی جهت الگو برداری سایر صنایع استان و کشور تلقی نمودند.

 
خواندن 3191 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 14 بهمن 1394 ساعت 14:20

درباره شرکت

شرکت سیمان ممتازان (سهامی عام) به شماره ثبت 5416 و ظرفیت تولید 3300 تن کلینکر در روز (معادل یک میلیون تن در سال) با هدف تولید سیمان مورد نیاز استان و کشور و اشتغال زایی در سطح استان کرمان، تاسیس شده است.

پس از مطالعات امکان پذیری فنی، مالی و اقتصادی، شرکت تحت شماره ثبت 5416 درسال 1381 تاسیس و کارخانه در زمینی به مساحت 82 هکتار در 40 کیلومتری شمال غرب کرمان دایر شده است.

    Rss icon  mail icon