wrapper

چهارشنبه, 13 آبان 1394 ساعت 12:30

انتخاب شرکت سیمان ممتازان به عنوان واحد نمونه منتخب کشوری

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شرکت سیمان ممتازان به عنوان واحد نمونه منتخب کشوری

از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انتخاب گردید.

       در مراسمی که در تاریخ 94/08/12 با حضور معاون وزیر، رئیس بازرسی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مدیران و بازرسان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیران شرکت های برگزیده و همچنین مدیر عامل و جمعی از مدیران شرکت سیمان ممتازان در محل مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش وزارت کار برگزار شد، از شرکت سیمان ممتازان با اهداء لوح تقدیر، تجلیل بعمل آمد.

در این مراسم معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تقدیر از شرکتهای برتر ایمن کشور، از کاهش 20 درصدی نرخ حوادث منجر به فوت ناشی از کار در شش ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد .

سید حسن هفده تن در حاشیه مراسم تقدیر از ده کارگاه برتر ایمن کشور علت کاهش حوادث ناشی از کار را اجرای مدل پیش بینی حادثه به جای استفاده از بازرسان کار در کارگاه های کمتر از 25 نفر دانسته و افزود: مسئول ایمنی نیز پس از طی کردن دوره های آموزشی باید علاوه بر شناسایی محیط های پرخطر کارگاه، برای پیشگیری از حوادث احتمالی اقدامات لازم را به عمل آورد .
لازم به ذکر است شرکت سیمان ممتازان پس از کسب عنوان کمیته برتر حفاظت فنی و بهداشت کار استان در سال 93 که بر اساس آن انتخاب در تاریخ 94/07/08 مورد ممیزی و بازرسی کشوری قرار گرفت، به عنوان کارگاه برتر ایمنی کشور از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انتخاب گردید.

1

2

 

3

4

5

6

 

خواندن 669 دفعه

درباره شرکت

شرکت سیمان ممتازان (سهامی عام) به شماره ثبت 5416 و ظرفیت تولید 3300 تن کلینکر در روز (معادل یک میلیون تن در سال) با هدف تولید سیمان مورد نیاز استان و کشور و اشتغال زایی در سطح استان کرمان، تاسیس شده است.

پس از مطالعات امکان پذیری فنی، مالی و اقتصادی، شرکت تحت شماره ثبت 5416 درسال 1381 تاسیس و کارخانه در زمینی به مساحت 82 هکتار در 40 کیلومتری شمال غرب کرمان دایر شده است.

    Rss icon  mail icon