wrapper

جمعه, 01 اسفند 1393 ساعت 12:14

بازدید مدیر عامل شرکت سیمان ممتازان از گمرکات و مرزهای خروجی پاکستان

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

بازدید مدیر عامل شرکت سیمان ممتازان از گمرکات و مرزهای خروجی پاکستان

در این بازدید که مدیر کنترل کیفیت و مدیر فروش و بازاریابی شرکت سیمان ممتازان، مدیر عامل را همراهی می کردند، از گمرکات و مرزهای خروجی شرقی کشور شامل ریمدان، پیشین و میرجاوه در استان سیستان و بلوچستان بازدید به عمل آمد.

این بازدید که به منظور بررسی کیفیت، صدورمجوز و نحوه بارگیری سیمان پاکتی شرکت سیمان ممتازان از داخل کامیون های داخلی به کامیون های پاکستانی انجام گردید، در خصوص رفع مشکلات و موانع صادرات، مذاکراتی با صادرکنندگان سیمان ممتازان به کشور پاکستان صورت پذیرفت.

در پایان معروض می دارد شرکت سیمان ممتازان در سال 93 مفتخر به دریافت لوح و تندیس واحد نمونه استاندارد کشوری در کیفیت برتر محصول و واحد نمونه صادرات استانی از سوی اتاق بازرگانی استان کرمان و مدیر کنترل کیفیت سیمان ممتازان به عنوان مدیر نمونه کشوری از سوی سازمان ملی استاندارد انتخاب گردیده است.

Untitled

marzhaye sharghi2

marzhaye sharghi3marzhaye sharghi4marzhaye sharghi5marzhaye sharghi6

خواندن 863 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 03 اسفند 1393 ساعت 12:01

درباره شرکت

شرکت سیمان ممتازان (سهامی عام) به شماره ثبت 5416 و ظرفیت تولید 3300 تن کلینکر در روز (معادل یک میلیون تن در سال) با هدف تولید سیمان مورد نیاز استان و کشور و اشتغال زایی در سطح استان کرمان، تاسیس شده است.

پس از مطالعات امکان پذیری فنی، مالی و اقتصادی، شرکت تحت شماره ثبت 5416 درسال 1381 تاسیس و کارخانه در زمینی به مساحت 82 هکتار در 40 کیلومتری شمال غرب کرمان دایر شده است.

    Rss icon  mail icon