wrapper

سه شنبه, 21 بهمن 1393 ساعت 11:10

بازدید مدیر کل سازمان بهزیستی استان کرمان از شرکت سیمان ممتازان

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

بازدید مدیر کل سازمان بهزیستی استان کرمان از شرکت سیمان ممتازان

در دیدار مدیر کل و معاونین سازمان بهزیستی از شرکت سیمان ممتازان بر انجام تعامل بیشتر و اجرای دوره های آموزشی، برنامه ها و طرح های مشترک به منظور کاهش آسیب های اجتماعی تاکید گردید.

وی در این دیدار با تاکید بر ارتقاء دانش پرسنل و بروز شدن اطلاعات آنان در خدمت رسانی به جامعه، گفت: اگر بخواهیم همسو با مشکلات موجود در جامعه پیش برویم باید سطح علمی پرسنل با ارائه آموزشهای لازم ارتقاء یابد.

دراین دیدار صادق زاده مدیرکل بهزیستی با اشاره به وجود آسیب های اجتماعی، مشکلات روحی و روانی موجود در جامعه، برخی بحرانها و ناسازگاریهای موجود در خانواده ها، اعتیاد و... افزود: وجود آسیب های اجتماعی موجود در جامعه مشکلات اجتماعی را بدنبال دارد، که جهت رفع آن بایستی برنامه ریزی، مدیریت علمی، تعامل بین شرکتها و سازمان ها با سازمان بهزیستی را افزایش داد.

در پایان مهندس ربانی، مدیر عامل سیمان ممتازان موافقت نمودند، تا تفاهم نامه ای بین شرکت سیمان ممتازان و سازمان بهزیستی منعقد تا سازمان بهزیستی در برنامه زمانبندی کوتاه و بلند مدت نسبت به تشکیل کلاسهای آموزشی مهارتهای زندگی و مهارت پیشگیری آسیبهای اجتماعی اقدام نماید.

1

6

2

3

4

5

 

 

خواندن 990 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 25 بهمن 1393 ساعت 07:04

درباره شرکت

شرکت سیمان ممتازان (سهامی عام) به شماره ثبت 5416 و ظرفیت تولید 3300 تن کلینکر در روز (معادل یک میلیون تن در سال) با هدف تولید سیمان مورد نیاز استان و کشور و اشتغال زایی در سطح استان کرمان، تاسیس شده است.

پس از مطالعات امکان پذیری فنی، مالی و اقتصادی، شرکت تحت شماره ثبت 5416 درسال 1381 تاسیس و کارخانه در زمینی به مساحت 82 هکتار در 40 کیلومتری شمال غرب کرمان دایر شده است.

    Rss icon  mail icon