wrapper

سه شنبه, 27 آبان 1393 ساعت 11:00

بازدید کارشناسان اداره برق استان از کارخانه سیمان ممتازان

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

کارشناسان اداره برق استان از کارخانه سیمان ممتازان بازدید نمودند

روز چهارشنبه مورخ 93/8/21 کارشناسان اداره برق استان از سیمان ممتازان بازدید نمودند ، این بازدید که به همت

روابط عمومی شرکت برق منطقه ای استان صورت پذیرفت، دلیل این بازدید را انتخاب سیمان ممتازان به عنوان واحد نمونه کیفیت کشوری از سوی سازمان ملی استاندارد عنوان نمودند.
در ابتدای این بازدید آقای مهندس گلستانی مدیر برق شرکت سیمان ممتازان، اقداماتی که در جهت کاهش مصرف انرژی و همچنین بهینه سازی مصرف انرژی در کارخانه صورت گرفته است توضیحاتی را بیان نمودند. سپس بازدید از خط تولید کارخانه به جهت اشنایی بازدیدکنندگان با فرایند تولید سیمان و آگاهی از نوع سیستمهای الکترونیکی صورت پذیرفت ، که کارشناسان اداره برق استان از نزدیک با فرایند تولید سیمان آشنا گردیدند، با توجه به اینکه پست اصلی برق سیمان ممتازان ، دارای تجهیزات" Outdoor" میباشد که به صورت" Indoor" نصب گردیده است، که با این کار عمر مفید تجهیزات برقی نیز افزایش می یابد ، بازدید کنندگان در ادامه بازدید به جهت این ویژگی از پست اصلی برق نیز بازدید نمودند.

1

11

2

3

4

5

6

 

خواندن 802 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 27 آبان 1393 ساعت 11:01

درباره شرکت

شرکت سیمان ممتازان (سهامی عام) به شماره ثبت 5416 و ظرفیت تولید 3300 تن کلینکر در روز (معادل یک میلیون تن در سال) با هدف تولید سیمان مورد نیاز استان و کشور و اشتغال زایی در سطح استان کرمان، تاسیس شده است.

پس از مطالعات امکان پذیری فنی، مالی و اقتصادی، شرکت تحت شماره ثبت 5416 درسال 1381 تاسیس و کارخانه در زمینی به مساحت 82 هکتار در 40 کیلومتری شمال غرب کرمان دایر شده است.

    Rss icon  mail icon