wrapper

دوشنبه, 28 مهر 1393 ساعت 15:17

برگزاری جشن تقدیر از فرزندان ممتاز پرسنل سیمان ممتازان

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

فرزندان ممتاز کارکنان شرکت سیمان ممتازان تجلیل شدند

 

 

طی مراسمی باشکوه، فرزندان ممتاز کارکنان شرکت سیمان ممتازان با حضور مدیران، خانوادههای کارکنان، و معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش ناحیه دو کرمان تجلیل شدند.

در ابتدای این مراسم آقای حسن شفیعی ، مدیر امور اداری و منابع انسانی شرکت سیمان ممتازان ضمن عرض خیر مقدم به حضار و ارائه آمار قبولیها با بیان اینکه 85 درصد از فرزندان کارکنان این شرکت جزو دانش آموزان و دانشجویان ممتاز هستند افزود: جای بسی تشکر و قدردانی از بنیانگذاران این شرکت دارد، که نام ممتاز را برای این کارخانه انتخاب کردند، زیرا شرکت سیمان ممتازان که هر سال به افتخارات استانی و کشوری نائل میگردید، امسال نیز در بخش کیفیت محصول از سوی سازمان ملی استاندارد، مفتخر به دریافت لوح واحد نمونه کشوری گردیده است، فرزندان کارکنان در عرصه علم و دانش همانند پدران خود ممتاز هستند.

در ادامه مهندس محمد ربانی مدیر عامل شرکت سیمان ممتازان با اشاره به اینکه این مراسم هرسال در این شرکت برگزار می شود، اظهار داشت: آموختن دانش از جایگاه ویژه ای برخوردار است، اما غیر از یادگیری، در بالاترین سطح آموختن و ممتاز شدن، جایگاه بالاتری خواهد داشت.

وی ارزش انسان را در علم و اخلاق دانست و با بیان اینکه این دو مهم بال‌های پرواز انسان هستند، افزود: این دو لازم و ملزوم یکدیگرند و نبود هر یک از آنها باعث ایجاد خلع می شود.

مهندس ربانی با بیان اینکه تمامی افراد باید اهل دانش اندوختن و دانش آموزی باشند بیان کرد: رشد، توسعه و پیشرفت جامعه بشری، حاصل علم و تکنولوژی است که باید به این مساله نیز بهای اساسی دهیم.

در ادامه این مراسم، آقای شمسی، معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش ناحیه دو کرمان، به توانمندی مدیران شرکت سیمان ممتازان اشاره کرد و افزود: حضور مدیران خوش فکر و با انگیزه در شرکت سیمان ممتازان باعث عملکرد این شرکت در توسعه همه جانبه کشور نقش داشته باشد.

وی ادامه داد: در جایی که باید به صورت اختصاصی به توسعه صنعتی توجه شود ، به مسایل اخلاقی و علمی نیز توجه می شود که این مهم باعث به وجود آمدن یک محیط شاداب و با نشاط شده است و جایی که نشاط باشد ، ماحصل آن پویایی و سرعت درکار خواهد بود.

وی در پایان از تلاش های بی دریغ مدیران شرکت سیمان ممتازان در توجه و حمایت از آینده سازان جامعه تشکر و قدردانی نمود.

گفتنی است این مراسم که با اجرای برنامه های شاد، متنوع، طنز و مسابقه توسط برخی از هنرمندان مطرح ملی همراه بود با اهدا جوایز و تجلیل از فرزندان ممتاز کارکنان شرکت سیمان ممتازان پایان یافت.

 

Untitled-2

 

 

Untitled-3

 

Untitled-5

 

Untitled-4

 

Untitled-6

 

Untitled-7

 

Untitled-9

 

Untitled-91

 

Untitled-92

 

 

خواندن 1715 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 28 مهر 1393 ساعت 15:20

درباره شرکت

شرکت سیمان ممتازان (سهامی عام) به شماره ثبت 5416 و ظرفیت تولید 3300 تن کلینکر در روز (معادل یک میلیون تن در سال) با هدف تولید سیمان مورد نیاز استان و کشور و اشتغال زایی در سطح استان کرمان، تاسیس شده است.

پس از مطالعات امکان پذیری فنی، مالی و اقتصادی، شرکت تحت شماره ثبت 5416 درسال 1381 تاسیس و کارخانه در زمینی به مساحت 82 هکتار در 40 کیلومتری شمال غرب کرمان دایر شده است.

    Rss icon  mail icon