wrapper

شنبه, 03 اسفند 1392 ساعت 09:49

برگزاری مراسم تجلیل از کارکنان و بنیان گذاران شرکت سیمان ممتازان

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در روز یکشنبه موخ 20/11/92 یکی از  ایام ا.. دهه مبارک فجر مراسم  تقدیر و تکریم از مدیران و کارکنان  و بنیان گذاران سیمان ممتازان از سوی اعضا هئیت مدیره شرکت در محل کارخانه شرکت سیمان ممتازن کرمان برگزار گردید .

در این مراسم که اعضاءهئیت مدیره,مدیران,کارکنان حضور داشتند  پس از قرائت کلام ا.. مجید در ابتدای مراسم  مهندس ربانی  ضمن تبریک دهه مبارک فجر سیمان ممتازان را از طرح های موفق و برتر و ویژگیهای بارز کشور عنوان نمودند.

rabani

ایشان اظهار داشتند: سیمان ممتازان از نظر  انتخاب ماشین آلات,محیط زیست,نظافت و پاکیزگی انتخاب الکتروفیلتر ها و بگ فیلتر ها و خط تولید  در سطح کشوراز تکنولوژی برتر برخوردار  میباشد.

ایشان عنوان داشتند: اندیشه ای که درساخت این کارخانه حاکم بوده است حاصل این برتری میباشد که جا دارد از مهندس نخعی نژاد یکی از موثرترین بنیان گذاران شرکت تمامی مدیران کارخانه تقدیر و تشکر نمود.

ایشان در ادامه اظهار داشتند :من  همواره  به بنیان گذاران این شرکت به دیده احترام نگاه کرده و از آقای آگاه چیزهای زیادی یاد گرفته ام .ایشان ضمن تشکر از بنیان گذاران شرکت آقایان آگاه ، ارجمند ، یاسایی ، مهندس نخعی نژاد ، جلالپور ، ایرانی ، حاج اکبر نخعی و شرکت سیدکو و تمامی مدیران تشکر و قدردانی نمودند.

سپس در ادامه تیزر  کوتاهی که  مربوط به راه اندازی  و تاسیس کارخانه   تهیه شده بود  به روئت حاظرین رسید.

در ادامه مهند س نخعی نژاد  از بنیان گذاران شرکت ایراد سخنرانی نمودند.

ایشان ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر اظهار داشتند:از اینکه در جمع کارکنان و همکاران سابقم هستم بسیار خوشنودم و از تمامی پرسنلی که در نگهداری این کارخانه تاکنون همت نموده اند کمال تشکر و قدردانی را دارم.

nakhei

ایشان اظهار داشتند در بازدیدی که از خط تولید کارخانه داشتم تنها عکسی که به یادگار گرفتم از گل رزی  بود که در  بارگیرخانه سبز بود و این نشان از پاکیزگی و حفظ محیط زیست و  زیبایی این کاخانه میباشد.

ایشان اظهار داشتند شما کارگران چشمان باز این کارخانه میباشید و بایستی در  حفظ جان خودتان و سپس کارخانه قدم بردارید.

ایشان در ادامه بیان داشتند : کار کردن در شرکتهای برجسته مشکل است,فرهنگ کار در این شرکتها فرهنگ خشونت نیست بلکه فرهنگ سخت گیری  درسخت کوشی میباشد,قدر کارتان را بدانید,مقصد مهم نیست,مسیر هم مهم نیست,اصلا سفر مهم نیست  آنچه که مهم است همسفر است.

سپس در ادامه آقای آگاه رئیس هئیت مدیره کارخانه ضمن عرض خوش آمد گویی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اسلام اظهار داشتند:ما امروزه در دنیایی زندگی میکنیم که  از  حکومت,ملت,سرمایه مان بایستی قدردانی کنیم در شرایط شکنند ای زندگی میکنیم که دشمنان خارجی با تمام توان بر ما حمله ور شده اند ما بایستی با انسجام و همبسگی با آن مقابله نمائیم و قدر این با هم یکی بودن را بدانیم.

ایشان ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر اظهار داشتند:از اینکه در جمع کارکنان و همکاران سابقم هستم بسیار خوشنودم و از تمامی پرسنلی که در نگهداری این کارخانه تاکنون همت نموده اند کمال تشکر و قدردانی را دارم.

agah

ایشان بیان داشتند: بایستی خودخواهی و فرهنگ مغول و مغول درونمان را از وجود خودمان بیرون کنیم و فرهنگ عزت و پایداری این مملکت را در درون خودمان بیدار کنیم.

ایشان اظهار داشتند:مهتری گر به کام شیر در است          شو خطر کن زکام شیر بجوی

یا بزرگی و عز و حشمت و جاه                               یا چو مردانت مرگ رویاروی

در ادامه مراسم مهندس ربانی اظهار نمودند:

 زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست                  هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود

صحنه پیوسته بجاست                          خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

در ادامه آقای مهندس رضایی یکی دیگر از اعضاء هئیت مدیره ایراد سخنرانی نمودند ایشان اعلام داشتند علی رغم اینکه بالغبر 30 سال در صنعت سیمان کار میکنم,شرکتی با این تجهیزات پیشرفته ندیده ام و از تمامی دست اندر کاران این شرکت تشکر مینمایم.

tajlil

 

در پایان مدیر عامل شرکت سیمان ممتازان آقای مهندس ربانی  ضمن تخصیص مبلغی پاداش به تمام کارکنان,ابتدا با اهدای لوح از مدیر عامل اسبق و مدیر پروژه و ساخت شرکت سیمان اقای مهندس نخعی نژاد  تقدیر بعمل آوردند,سپس همه مدیران به نمایندگی از واحدهای مربوطه لوح تقدیر دریافت نمودند.


hadiye

خواندن 1543 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 03 اسفند 1392 ساعت 12:21

درباره شرکت

شرکت سیمان ممتازان (سهامی عام) به شماره ثبت 5416 و ظرفیت تولید 3300 تن کلینکر در روز (معادل یک میلیون تن در سال) با هدف تولید سیمان مورد نیاز استان و کشور و اشتغال زایی در سطح استان کرمان، تاسیس شده است.

پس از مطالعات امکان پذیری فنی، مالی و اقتصادی، شرکت تحت شماره ثبت 5416 درسال 1381 تاسیس و کارخانه در زمینی به مساحت 82 هکتار در 40 کیلومتری شمال غرب کرمان دایر شده است.

    Rss icon  mail icon