wrapper

سه شنبه, 12 آذر 1392 ساعت 19:36

سیستم پایش آنلاین غبار کارخانه سیمان ممتازان کرمان راه اندازی شد

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شرکت سیمان ممتازان در جهت تکریم واحترام به مجموعه قوانین و مقررات و الزامات سازمان حفاظت محیط زیست اقدام به نصب و راه اندازی سیستم آنلاین غبارگیر الکتروفیلتر اصلی نموده است.

برنامه نمایشگر سیستم آنلاین غبار و نمودار های مربوط به O2,CO,DUST,OPC به صورت آنلاین بر روی سایت کارخانه سیمان ممتازان به آدرس www.momtazancement.com  دردسترس عموم قراردارد. شرکت سیمان ممتازان با نصب سیستم آنلاین غبارگیر تمامی تلاش خود را در جهت صیانت ازمحیط زیست و پاکی هوای منطقه با اجرای طرح توسعه فضای سبز و کاشت انواع درختان مثمر و غیر مثمربه انجام رسانده است, که در پی این تلاشها مفتخر به دریافت گواهینامه های ISO14000و دریافت لوح صنعت سبز استان از سازمان حفاظت محیط زیست استان گردیده است که جا دارد از مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست استان کرمان جناب اقای مهندس دامنگیر و بازرسین آن سازمان که در این خصوص همکاری های لازم را داشته اند تشکر و قدردانی گردد.

ورود به سیستم پایش آنلاین }

payesh

 

خواندن 40553 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 12 آذر 1392 ساعت 19:46

درباره شرکت

شرکت سیمان ممتازان (سهامی عام) به شماره ثبت 5416 و ظرفیت تولید 3300 تن کلینکر در روز (معادل یک میلیون تن در سال) با هدف تولید سیمان مورد نیاز استان و کشور و اشتغال زایی در سطح استان کرمان، تاسیس شده است.

پس از مطالعات امکان پذیری فنی، مالی و اقتصادی، شرکت تحت شماره ثبت 5416 درسال 1381 تاسیس و کارخانه در زمینی به مساحت 82 هکتار در 40 کیلومتری شمال غرب کرمان دایر شده است.

      mail icon Rss icon